Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

OBRNI, OKRENI, MENI FALI BAR 50 DINARA...wink
Poslednja izmena Januar 27, 11:13 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Gala kaže...

...Cu ti dam ja stotku, pa siroko...

onda mi ostaje, i za pivce...wink
Poslednja izmena April 21, 12:47 am od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
1. jednu pametnu da dobto izgleda
i jednu
2. velike grudi i dobro doope

to su dve zemske

jenu ne znam da sklopim
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
zedlion kaže...

1. jednu pametnu da dobto izgleda
i jednu
2. velike grudi i dobro doope

to su dve zemske

jenu ne znam da sklopim

sad si me podestio, na jednog Prijatelja...
njegov Deda je otisao u penziju, kada je ima 40 godina...a, imao je 45 godina radnog staza...
msm, poceo je da radi, sa 13 godina u Rudniku, onda ga uhvatio II Svetski rat, pa posle rata ostao da radi u Vojsci, kao pirotehnicar-miner...beneficija na beneficiju...i, vise godina staza, nego zivota...
kada je Dedi umrla Zena, imao je 56 godina...lepu penziju, trosoban stan i povlasticu za Gradski prevoz...
prica se desava, u Nisu...
dakle, Deda svako jutro sedne u liniju 1 (Ledena Stena-Niska banja), seta po Banji, i privede po nesto, s'vremena na vreme...
Familija se zabrinula, da ga neka ne prevari...msm, da je ne ozeni, prepise joj stan...
uglavnom, jednog dana...moj Prijatelj, kaze Dedi: batali da juris Udovice po Banji, naci cu ti ja neku Zenu, da ti kuva, pere, cisti...da dolazi dva-tri puta nedeljno, kod tebe...
Deda pristane, ali...kaze, ovako: ok, Sine...al' da nije starija od 40 godina, da je Plavusa, i da ima velike sise...
moj Prijatelj, pogleda Dedu i kaze: aman bre, Deda! ja takvu za sebe, ne mogu da nadjem...!
Poslednja izmena April 21, 6:31 pm od eol1974.

Lele lele, ova što vozi čak 30 dindže, skupoća...lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Lele lele, ova što vozi čak 30 dindže, skupoća...lol

nije, ova sto vozi....nego, ova sto ZNA da vozi...lol

Aaaa, e pa onda mi jasno što je skupo lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
na ovu Temu, moze da se gleda, i drugim ocima...wink

Sto sam ja procitala 'Stidljiva tema'?lol
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
msm, da znam odgovor...roll al' sramota me, da ti kazem...oopswink

eol1974 kaže...

msm, da znam odgovor...roll al' sramota me, da ti kazem...oopswink

Ako je tebe, bice I mene ako ga cujem.oopswink
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
ma, vazno da se mi razumemo....oopswink

Pomislih da ces nam uzeti 10% od postova.. msm naslov mi nikako nije blizak..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ma, to je, za vase dobro...
pisite malo, al' pametno...
a, onih 10% vam se vraca, dok kraja 20.. godine...wink

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:39 am.