Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Idete negde za noc muzeja?

Stocni veterinar i lokalni doca, vlasnik suma i njiva. Veliki strucnjak za zenska srca.
Sta je to? lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
seks u muzeju nato, sta mislis o tome? grin

Stocni veterinar i lokalni doca, vlasnik suma i njiva. Veliki strucnjak za zenska srca.
zedlion kaže...

seks u muzeju nato, sta mislis o tome? grin

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
   lajkuje ovo
pa i ne sme se, muzej je sveto mesto nauke. samo te testiram. hajd na pice! mozda smazemo i pizu.

ako je medju fosilima, vodi i mene Smile

zadnje sam bio u Prirpdnjackom muzeju u Svilajncu. prvo nocu al me nisu pustali pa danju. hajme, kako sam ovako krupan tako sitan pod tim dinosaurima. :D

Zedlione nikad ne moj misliti da si star! to nikad, a i mladje ribe vole starije to te cini ni malo naivnim!
SASIPACH
KRIMINALAC kaže...

Zedlione nikad ne moj misliti da si star! to nikad, a i mladje ribe vole starije to te cini ni malo naivnim!

pssssssst. ovako lovim mladje ribe. Wink

zedlion kaže...

pssssssst. ovako lovim mladje ribe. Wink

kvaran igrac! Smile
SASIPACH
Idemo, pa u muzej gdi drugo?shock
Govorim tiho i nosim psa sa sobom...
sto za uskrs u muzej osim u muzej uskrsnjih yaya

Procitaj jos jednom sta si napisao kao naslov temeroll
Govorim tiho i nosim psa sa sobom...
pogledaj da sam tu temu postavi jos kao decacic

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:47 pm.