Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Idete negde za noc muzeja?
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Sta je to? lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
seks u muzeju nato, sta mislis o tome? grin
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
zedlion kaže...

seks u muzeju nato, sta mislis o tome? grin

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
   lajkuje ovo
pa i ne sme se, muzej je sveto mesto nauke. samo te testiram. hajd na pice! mozda smazemo i pizu.
ako je medju fosilima, vodi i mene Smile
Msm, idem u muzej, naravno Smile i po noci, a i po danu Smile Volim raznovrsne sadrzaje i opcije koje se nude Smile
Treba mi jedno predoziranje tišinom i zagrljajima...
zadnje sam bio u Prirpdnjackom muzeju u Svilajncu. prvo nocu al me nisu pustali pa danju. hajme, kako sam ovako krupan tako sitan pod tim dinosaurima. :D
Nisam bila, ali sam gledala na netu Smile jedna od retkih stvari o kojoj sam obavestena lol
Treba mi jedno predoziranje tišinom i zagrljajima...
Bila sam pre par godina, superiška je doživljaj, oni eksponati totalno drugačije deluju noću grin Plus, jurnjava po hodnicima, prostorijama..neprocenjivo grin
I just love the way you're running out of life..
I ponosno nosimo svoje godinice grin
Lazu sami sebe..ne vidim da su godine ikada problem, za zivotarenje grin
Ahaha..ali, bez njih nema.ni energije, zar ne?grin
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:35 pm.