Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Obzirom da je ova oblast najcitanija, morao sam ovu temu otvoriti na Nicijoj zemlji, u nadi masovnog javljanja i uspesnog raspleta. Evo ovako, tema je izuzetno slozena, a sa obzirom da je moj pobratim glavni baja na Nicijoj zemlji, znam da ce je dodatno raspleti. Zato, ako se slucajno jave dve clanice za more, vodit cemo i mog pobratima!

E, da predjemo na temu...
Resio sam jednom da zaprosim devojku. Obzirom da sam romanticna licnost, izabrao sam za sam cin prosenja jedan anticki teatar na jednom Grckom ostrvu. Odabrao sam i prsten od belog zlata sa malim dijamantom, poceo sam da razbijam glavu o garderobi. Mislim, ne mogu prositi u bermudama, a opet kako da se obucem, a da ona nista ne posumnja sve dok ne stignemo do amfiteatra. Onda ima tu i detalja, ici li kolima, busom (uzasno neromanticno) ili avionom?
I tako ja se citave dve nedelje okupirao u vezi priprema izabrao anticki teatar, hotel, turisticki aranzman,...

I krenem ja jedno vece da se vidim sa njom i tako pricamo i ja kazem, hajde da odemo na more, sve sam organizovao. Kada je ona rekla da ima druge planove, video sam da od zenidbe nema nista. U meni se jedan svet polomio i resio sam da cu se svetiti sudbini i varat cu je sa svakom na moru! Od tada, a ima to bogami par godina, svake godine vodim neku devojku na more.

1. Ove godine sam slobodan, pa vas pitam, hoce li neka samnom na more?
2. Sta mislite, kako da se snose troskovi, ko ce sta da plati?
3. Moze li se ljubav roditi na moru ili ce to biti samo drugarski put?
4. Kako mogu drugari spavati u bracnom krevetu?
5. Sta obuci na moru ako dodje do prosenja, a da ona ne posumnja do zadnjeg trenutka?

Za iducu godinu se ne javljajte, taj termin je vec rezervisan!

Smile
Poslednja izmena Jun 4, 7:21 am od zedlion.
Nasao sam mir.
ja bi voleo da idem sa tobom, ali te razumem Smile
Nasao sam mir.
ebiga a ja ne mogu zalutati i da hocu. setam ja tako plitvickim jezerima, mislim, obalom, kada me ufatise neke madjarice da im pokazujem put kroz gustu sumu. kako li su znali da razumem madjarski? a jesam ih dobro uputio i pokazao sam im gde se tukao vinetu sa onim likom u onom nemackom filmu.
Nasao sam mir.

e da, ona koja ce se javiti, mora biti moralna osoba, nista tange nista toples, nista nudisticka plaza, ja sam stidljiv coek!
Nasao sam mir.
Biterče ti si šou lollol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Hvala Plavkice, bit CE mi cast da Te vodim na more :D
Nasao sam mir.
Hvala Plavkice, bit CE mi cast da Te vodim na more :D
Nasao sam mir.
Al moraću i Juniorku da vodim, nemo se ljutiš, mnogo dete vole da se brčka smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
a moze, kupovat cemo joj sladoled i lubenice Smile

Poslednja izmena Jun 5, 12:55 pm od zedlion.
Nasao sam mir.
NuitBlanche kaže...

odmah drugo pitanje ko ce sta da platishock..ijaooo zedroll

ma ja placam dusho, samo neke devojke to ne zele... Smile

to je test karaktera Tongue
Nasao sam mir.
BONNIE kaže...

zainteresovana sam za termin jul -2016....pre nego što krenemo u dogovaranje detalja, koliko je ta sadašnja rezervacija stabilna?...problema sam se uvek klonila, moliću lepo..lol

nisam jos nista rezervisao, no hocu posle inicijalnih pregovora Smile
Nasao sam mir.
zedlion kaže...

a moze, kupovat cemo joj sladoled i lubenice Smile

Lubenice za mamu bogami oopslol
   lajkuje ovo

Nadje li je pobratime, sunce je ne grejalo Njneo?

A i ja se baš čudim, malo se žena javilo na oglas...roll
Ja bre Biterče da sam slobodna, odma bih išla s tebe na more, ne znam kako mož žene more da odbiju, izgleda si nešto pogrešio oko onih pobrojanih stavki, da l ima veze s novci il s bermude, grom me ubio ako znam lol
Plavkice, ja sam u tajnosti provirio na tvoje slicke, najlepsa si forumasica, a imas i dusu na hleb da se maze. Ja bi te, da nisi udata, i zaprosio na tom moru.
Sto se ovih ostalih tice, ne znaju sta hoce! Wink
Nasao sam mir.
Hahaha hvala druže, ulepša mi dan smilelol
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:47 am.