Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako igraju na sljaci...hmm, bice gusto. shock
Naravno, uvek navijam za Djokovica :D (http://smileys.on-my-web.com/repository/Happy/happy-047.gif) Pa, sta bude bice.
Vespice, mnogo ti lepa ova slicica :D wink
... fala, fal ... gospodzo brate .... sx'a tju kad sam taki ... al' ajde malo da prognoziramo rezultat ... Smile
BR, za koga 3:0 ? wink

Djokovic - Federer

3:2

Posto svi navijamo za Noleta i zelimo da pobedi, evo da ne preterujem, pa neka samo pobedi. :D
... mis'im ... sx'a retji ....... swaka mu cxast i za owo ... Smile
Cim sam onoga sinoc video u crnom,znao sam da ce da sahrani NoletaUnhappy

Cim sam video da je izgubio prvi set onako kako je izgubio,znao sam da ce da izgubi mec( na zalost),ali mlad je on bre,tek dvadeset godina i doci ce njegovo vreme kada ce zariti i paliti ,a i doci ce bolje vreme i za nas ,pa cemo moci da idemo da ga gledamo ,recimo u Australiju ili AmerikuSmile
Sinocno finale nije dobio Federer, nego je Novak izgubio... na kraju 1. seta. Iako evidentno ima nerve ipak je bio impresioniran finalom Grand slema i uplasio se mogucnosti da pobedi....

Mnogi teniseri tokom cele svoje karijere ne dohvate finale Grand slema. A Novaku je ovo bilo prvo i sigurno ne poslednje....

Sve cestitke.
... u sustini si u pravu i u najvecem delu se slazem sa tobom ... mada je ispred sebe imao masinu koja melje sve ispred sebe ... ostace i ta masina, k'o i svaka druga, bez goriva ... uskoro ... Smile
Samo budimo realni..ovo je odlican uspeh,njegovo tek dolazi i jos nije sazreo za prvo mesto da se ne lazemo.Veliko iskustvo,velika skola za buducnost...a nije sve ni u pobedi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:58 pm.