Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Za mene je muzika nesto bez cega ne mogu.Ne bi mogao da izdrzim jedan ceo dan a da ne slusam muziku.Kad se probudim,prvo pustim muziku i tek onda se oblacim,namestam krevet...I sta god da radim slusam muziku,naravno ne slusam neku divlju pesmu dok npr ucim,tada su neke balade,opustene stvari na listi.Cesto ljudi oko mene mogu da vide u kakvom sam raspolozenju po vrsti muzike koju slusaju,ako je neka balada onda sam opusten-zaljebljen,ako je neka pesma u kojoj pevac vristi onda sam ili nervozan ili igram Call of Duty2Smile...A ako slusam heavy metal onda ili trazim inspiraciju ili sam vec poceo nesto da crtam.
Mislim da na mlade najvise ima loseg uticaja narodna muzika,jer slusati te tekstove je isto kao udarati glavom u zid.Ta muzika jednostavno zaglupljuje ljude,jer neko ko nezna padeze i da se ponasa ne moze nista pametno da saopsti slusaocu kroz muziku i ostavi neku poruku pesmom.Npr. kakvu poruku ostavlja sledeci teks:``Alkos,alkos nema perspektivu...``-jadno,a to slusa recimo neki desetogodisnjak...Cesto mi se desavalo da upoznam neku devojku i da u startu provalim da slusa narodnjake,jer je vise gola nego obucena,pokusava da bude fina sto je cini jos vise smesnom i onda jos kad pocne da prica...bedak.Ali svako ima svoj ukus i pravo na izbor.Ako se ja pitam NARODNJACI STOP!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:58 pm.