Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
mbanex::
progressive je definitivno
ono što mnooogo volim da slušam
_____
Progressive čega? House, trance, techno..? Progressive sâm po sebi ne označava nikakav muzički pravac.

Sunashce::
sta mislite koja vrsta muzike kako utice na ljude?
_____
To je krajnje individualno. Na različite ljude će uticati različita muzika. Takođe je bitno u kakvom se okruženju nalaziš, gde živiš i kada živiš. Svako vreme nosi neki specifičan muzički momenat, techno-rave žurke su sada isto što je hippy pokret predstavljao pre 30-ak godina. Tada su se roditelji "naduvavali", danas to rade njihova deca ili čak unučići. Ali ne smatram da sama muzika utiče na nekoga da li će konzumirati neku drogu, već okruženje i lični izbor. Što kaže Aleksandarr, i ja sam u stanju da uz ove narodnjake izvršim samoubistvo iz zasede, taj atak na psihu je gori od bilo kakve droge! Dobra muzika izaziva dobro osećanje, loša će svakako srozati raspoloženje, mada ne mora da bude tako ako se nalaziš u dobroj "pozitivnoj" ekipici koja se super zeza bez obzira na sve.

Marija, potpuno si u pravu. Kao i za mnoge druge stvari u životu, sve potiče od kućnog vaspitanja...

Koliko muzika može da utiče na mene? Toliko da sam uspeo da se raziđem sa devojkom koja me je žešće smarala sa Pink hitovima i ovom našom jadnom domaćom produkcijom, i pored velike ljubavi i posle skoro dve godine...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:39 pm.