Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pa, kod mene su stvari malo komplikovane. Naime, u braku sam (bio ili još uvek jesam), skoro 8 punih godina. Oženio sam prelepu plavušu, u koju sam iskreno bio zaljubljen. No, posle nekog vremena, ja sam pravio gluposti, imao neki kratak flert i nešto više sa strane, pa nam je to malo poremetilo odnose. Pomirili smo se, ali mi je ona onda vratila istom merom, pa smo se opet pomirili. I onda, taman kada sam pomislio, da su stvari legle, pre dve nedelje saznam da me je opet prevarila u gradu i nekako, to je bilo to.

Ovde moram nešto da priznam. Nikada nisam bio za swing, niti sam razmišljao u tom cuckold pravcu, ali kada mi je, u poverenju, nakon prve prevare, prepričala detalje, jako sam se uzbudio i čak, negde duboko u sebi sam pomislio, da to može biti dobra stvar. Nemojte me pogrešno shvatiti, mentalno sam bio ljubomoran, ali telo je reagovalo na drugi način, jasno vam je koji. No, kada se to drugi put dogodilo, nekako sam se osetio mučno i razišli smo se.

E sad dolazimo do dela u kome objašnjavam ono "bio u braku ili još uvek jesam". Naime, uvek sam imao jak seksualni nagon i osećao sam se uskraćeno. Ne za nešto u seksu, moja ženica je uvek bila liberalnih shvatanja, nego, prosto, zverao sam po gradu u žene i devojke, osećajući, tj. žaleći, za svom tom lepotom koju nikada neću posedovati.

S obzirom na razvoj situacije, pre neko veče sam seo sa suprugom i hemija koja postoji među nama je odradila svoje, pa umesto razgovora, završili smo u krevetu. Razgovor koji je usledio je bio zanimljiv. Pričala mi je kako me voli, ali da, nakon što je prvi put, iz osvete, spavala sa drugim, sada jednostavno, kada joj se neko svidi, ne može, tj. kako je ona rekla, ne želi da se kontroliše, ali me i dalje voli. I tu nekako, nemuštim jezikom, dođosmo do dogovora, da ćemo ostati zajedno, ali da nijedno ni drugo nismo u obavezi uzdržavati se od eventualnih vanjskih veza, pa dokle ide, ako bude išlo tako, ići će, ako ne...

I tako i dalje živimo zajedno, sve radimo zajedno, kao da se ništa nije dogodilo. E, tu dolazimo do početka moje priče.

U nedelju veče, drugar me pozvao na jedan splav na Savi i iako to nije moj fazon, odlučih da se malo izduvam. Počeli smo da pijemo, kasnije i da đuskamo uz prepoznatljivo podizanje ruku (svojstveno nama operisanim od igranja), uz hitove Ace Lukasa (u jednom trenutku pomislih - na šta sam ja jebote spao). Bilo nas je šestorica, svi tu oko 30 godina, a pored nas su đuskale četiri klinke, od oko 19-20 godina, pa im na moju inicijativu platismo piće i one nam se pridružiše, a meni za oko zapade jedna od njih, sitna, mršava, ali prelepa i tu počesmo neku pijanu priču.

Poslednji put sam spavao sa devojkom od 18 godina pre deset, dakle, kada sam imao 21. I tada je to bio vražji posao zbariti, naročito te bolje, međutim, stvari su se promenile. Uz novac koje one nemaju, a ja imam (nemojte me pogrešno razumeti, nisam ja neki lovator, ali u odnosu na njenu generaciju sam jebeni Krez), posle tri dupla bejliza sa red bulom, počela je da se pripija uz mene. Poljubili smo se, a drugari su me gledali kao da sam s Marsa pao, jer za njih sam i dalje srećno oženjeni dosadnjaković, koji je odavno zaboravio šta je to dobar provod. Toliko sam se napalio, da mi se ote, pa počeh da joj pričam bezobraštine. Onaj racionalni deo mene me upozori, da će to dovesti do neslavnog završetka večeri, ali ne. Izgleda da sam ostareo, a da su nove generacije znatno fleksibilnije od moje.

Izašli smo malo ranije i otišli do kola. Odmah mi je rekla:

"Ne mogu sada da se jebem, tek smo se upoznali".

Ok, pomislih, ali možemo još malo da se vatamo. I tako smo se ljubili, dok u jednom trenutku ne uzeh njenu ruku i stavih je na moj nabrekli kurac, koji se ocrtavao preko pantalona. Nije je sklonila. To me ohrabri, pa otkopčah i svukoh pantalone. Bez reči me uhvatila za kurac i počela da puši. Nespretno, doduše, osećao sam njene zube, pokreti su joj bili nekontrolisani, ali se trudila. Desnom rukom, posegnuh za suvozačkim sedištem, na kojem je bila njena guza i počeh da je milujem preko šorca. Osetio sam da sam blizu, pa se malo nagnuh nazad i raširih noge.

"Liži mi jaja"

I ona poče da me liže, nespretno drkajući i ja sam sada jasno mogao da joj vidim lice pod uličnim svetlom.

"Svršavam"

Svršio sam obimno, svuda, po volanu, njenim ramenima i kosi.

Ona se podiže i nasmeja:

"Jebote al si plodan".

Razmenili smo brojeve i obećala je da će mi se javiti. Juče se nije javljala, ali jutros jeste, kasnije idemo na kafu.

Juče ujutru sam sve ispričao ženi. Iskreno, želeo sam da bude ljubomorna i mislim da je bila. Rekao sam joj samo osnovno, da sam bio sa devojkom i da smo se povatali u kolima. Tražila je detalje i ispričao sam ih. Nakon toga smo imali ludački dobar seks. Sećam se da sam posle svega pomislio, da od ovog aranžmana, možda nešto i bude.
Radoznali ekstrovert u potrazi za zabavom.
zreli ste za svingovanje
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Aiiii kako je ovaj grof recit, a moram praznati pazi na pravopis a mogu i primetiti ima vremena Smile))

Alo grofe nismo se ni upoznali a ti nama pokoni svoje poverenje i svoje fantazije, pa i nisi trebao toliko da se trudis!!!

Mogao si napisati: meni se jebe a ne da mi zena lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ma nisam sve jbt No pocetak i kraj dosta da skapiram pricu, pa ja sam ti pametna cura Tongue

Ama nije tako... on covek pati i mastanje da mu se desi cudo i da njegova zena to prihvati kao dobar dan....ne citas ti izmedju redova!

Nego sto se ti muvas na ovoj temi a?

Ijooooooooo,i ja bi ovo radio! razz
Najgori od svu decu
Sladja kaže...

Men se cini ,da kod njega svega ima samo seksa ni za leka lollollol zato toliko i duvani o seksu ,ljudi obicno najvise pricaju o onome sto im najvise fali u zivotu lollollol

Ma ne fali njemu Sex, mogao bi ga Imati sa zenom, ali nece, dosadno, monotono, nema mastu nic... misli da bi s drugom bilo bolje, bi ali jedno mesec dana dok ne ukapira da nije Do zena, vec do njega Wink

...što nas vrijeme (i iskusttvo, bože moj) čini filozofima...cool
rum_punch(manki)live.com
RumPunchBL kaže...

...što nas vrijeme (i iskusttvo, bože moj) čini filozofima...cool

je l ti to meni nesto, ovaj mislim...oces reci Tongue

Sashkic kaže...

Znaci, sad mi je jasno, tebi kontrO sexa hvali, aaaa? razz

ma da... volim sex i rado ga se sevcam..mislim onog od juce, ode mi Streber na putovanje Unhappy

Sashkic kaže...

Psttttttttttt...ce se vrati...wink

seVcam se hahahaha ok secam se Tongue

Sashkic kaže...

Ma razumela sam, razumem te potpuno, davno je juce biloooo....lol

jeste i to pola jedan posle podne... ali pamtim jos Wink

Sashkic kaže...

E sad sam radoznala, kad ce se vrati, msm, ako ne bude bilo u skorije vreme, tesko namaaaa...smile

reko 10 dana... Unhappy

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:19 am.