Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

OD KAKO SE PAMTI POSTOJANJE LJUDSKE POPULACIJE POSTOJE I KUĆE SA CRVENIM FENJERIMA...
ZAŠTO?
DA LI JEDNA ŽENA NE MOŽE DA ZADOVOLJI POTREBE JEDNOG MUŠKARCA ILI JE NEŠTO DRUGO PO SREDI?
ZAŠTO VELIKA VEĆINA MUŠKARACA ŽELI DA IMA PORED ŽENE I DEVOJKU?
STO JE COVEK, MUSKARAC, MASTOVITIJI TO MU TREBA VISE ZENA. ZENE SU MANJE FLEKSIBILNE I VISE VERUJU U LJUBAV, A TO SPUTAVA MASTU. SLOBODA UMA JE IZVOR KREATIVNOSTI U SVAKOM POGLEDU
STO JE COVEK, MUSKARAC, MASTOVITIJI TO MU TREBA VISE ZENA. ZENE SU MANJE FLEKSIBILNE I VISE VERUJU U LJUBAV, A TO SPUTAVA MASTU. SLOBODA UMA JE IZVOR KREATIVNOSTI U SVAKOM POGLEDU

ima i u tome istine
moze jedna zena bit dovoljna za muskarca kada je i jedan muskarac dovoljan zeni.
To se zove ljubav.
Imaju i varijante na tu temo ( 1 naprema n ili n naprema 1) ali su bolnije...
moze jedna zena bit dovoljna za muskarca kada je i jedan muskarac dovoljan zeni.
To se zove ljubav.
Imaju i varijante na tu temo ( 1 naprema n ili n naprema 1) ali su bolnije...

moze i to!

shock Da sam juce umrla, umrla bi u neznanju! shock

dal bi?

dal bi?

Izrazi se?
OD KAKO SE PAMTI POSTOJANJE LJUDSKE POPULACIJE POSTOJE I KUĆE SA CRVENIM FENJERIMA...
. . .

A ono?
Pećine, sojenice . . .? lol

Jock . . . Neka bude svetlost i bi . . . (fenjer ?) lol

Ae sada (malo) ozbiljnije . . .

Mislim da su malo nesretno ubačeni u isti koš crveni fenjer i (eventualna) potreba muškaraca za većim brojem partnerki. Svega u nekoliko varijanti se motivi podudaraju, a što je nedovoljno da se izvede pravilo.
Ljubav sputava mastu?
Kako, zasto?
Mozes li to da obrazlozis?
. . .

A ono?
Pećine, sojenice . . .? lol

Jock . . . Neka bude svetlost i bi . . . (fenjer ?) lol

Ae sada (malo) ozbiljnije . . .

Mislim da su malo nesretno ubačeni u isti koš crveni fenjer i (eventualna) potreba muškaraca za većim brojem partnerki. Svega u nekoliko varijanti se motivi podudaraju, a što je nedovoljno da se izvede pravilo.

zato je i tema tu...
da li je samo jedna zena dovoljna
Pa zavisi . . .
Nekome je i jedna žena previše. . . lol

Neke žene su svakome previše. lol

p.s. Da ne bude zabune; isto vredi i za muškarce.
da to ipak zavisi od osobe do osobe.
svako po potrebama i mogucnostima sto fizickim sto finansijskim

Blagi boze...
Gde si samo to pokupio? Pokazi mi tu mastovitost, tu kreativnost, tu fleksibilnost i u cemu konkretno? Sloboda uma u cemu? Ja bih pre rekla ogranicenost na sex... Sta te vise moze inspirisati i istaknuti kreativnost od emocija? Mastovit je onaj muskarac, koji ume jednu zenu da uzdigne do nebesa.
Lako je na kratke staze zadovoljiti njih deset i biti mastovit i impresionirati svaki put drugu (hihi i haha), jer te ne poznaje u dusu, jer si joj interesantnan, bas kao sto je i ona tebi ali kada krene zivot sa zenom svaka prica je od prilike ista, jer zivot nisu bajke i romanse. To je umetnost, sacuvati slobodu svog uma i naci kompromis.
da ali imas li mozda i ovor zasto muskarac pored "zene domacice" trazi i zenu za razonodu?
da li su zene posle nekoliko godina braka zrele za zamenu?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:06 am.