Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Zao mi je ako sam povredio zenski svet na sajtu i uopste.
Sustina ove teme je u stvari u GENIMA, tj u nasim je zapisano da trbamo da budemo jaki i da se kao takvi sto vise razmnozavamo. OVO NE MOZETE OPOVRCI NIKAKO
Sto se tice ljubavi i maste; ljubav je kao kad konju stavte ono na oci da ne gleda u stranu i da samo vuce. To ogranicava i duh, a mnostvo podstice mozak na razmisljanje, a samim tim i kreativnost. Iz dosadasnje istorije vidi se da su muskarci daleko kreativniji i veci stvaraoci.
ZENE NIKAKO NE SMATRAM SAXULNIM OBJETKTOM, VI STE STVARNO DIVNE I JA VAS U SVAKOM POGLEDU CENIM I VOLIM.
Moja razmisljanja mogli se shvatiti i da se CEO SVET MENJA I NAPREDUJE ZBOG VAS, a koreni su u genima.
A to sto imam toliko godina znaci da malo trezvenije razmisljam i sa vise iskustva o svemu. Vi mladi lepo gurajte svije stavove, sve se menja, stavovi, ponasanja, drustvene norme i sl, al geni najsporije.
Pozdravljam sve povredjene dame,
milan

Šta reći a ne cry
Ajd razmisli još jednom šta si napisao, i dali to zaista misliš, jer čovek u tvojim godinama bi trebao da ima drugačiji stav prema ženi i životu uopšte. I samim tim si dokazao da godine nisu bitne već iskustvo, stil života, razmišljanja....Možda sve ovo pokazuje da ustvari gledaš na ženu kao sexualni objekat, a ne kroz nju samu..Jadno je to..Nastavila bih dalje da kuckam, ali iz poštavanja prema tvojim godinama (toliko ima i moja mama) zadržaću za sebe...Kuda vodi ovaj svet.. shock[/quote]
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:00 am.