Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Muskarca seks ne obavezuje! On je skloniji preljubi... zasto? Caka je u tome sto muskarci na seks gledaju " sportski", dok ga vecina zena upraznjava iz ljubavi. Retko koja zena ce da izgovori: "Prevarila sam te, ali on mi nista ne znaci, bio je to samo seks". Muskarac, naprotiv, dozivljava seks kao nesto sto ga ne obavezuje mada iz toga moze da nastane veza. Ali- i ne mora.

Mogu li oni da budu verni? Nacin na koji muskarac vrednuje vernost posledica je vaspitanja i drustvenih normi. U danasnjem drustvu on se, u principu, opredeljuje za ispoljavanje slobodne volje. Medjutim, ne umeju svi da budu slobodni na pravi nacin.

Da li treba prekinuti vezu zbog partenerove prevare? Gotovo polovina zena tvrdi da bi napustile svog partnera ukoliko bi ga uhvatile u preljubi. Ali, takva kriza i te kako moze da ucvrsti vezu. Ako se zena upita: "Sta to ima suparnica sto ja nemam?" - i izvuce neke zakljucke iz toga, postoji sansa da popravi svoj odnos sa partnerom. Prevara moze da bude i dobro upozorenje, a pod okolnostima- spasava vezu.

Pa gde onda pocinje neverstvo? 90% ljudi odgovorilo bi: "Ako partner spava sa nekim drugim". za 10% ljudi prevara nastaje u trenutku kada partner seksualno fantazira o drugoj osobi ili ako misli na nekoga tokom seksualnog odnosa.

Sve je veci broj ljudi koji nisu sposobni za vezu. Sta se to desava? Dete koje je obasuto roditeljskom paznjom svoja osecanja razvija tako sto zeli da ima sve. Zasto bi kasnije bilo sputano ili ograniceno...

Seks obavezuje i muskarca, koliko i zenu!
Oni koji nisu takvi, nisu zreli. A to sto takvi imaju vise uspeha kod devojaka, pa.... mislim da je problem u devojkama. Valjda se osecaju vrednijom sa sto neozbiljnijim frajerom. NIkada mi nije jasno zasto zene vise pate za vecim zenskarosima i glasnim klovnovima, ali valjda je i kod fazana tako... Smile

Da li treba prekinuti vezu zbog prevare?
O tome treba da odluci srce, a ne mozak!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:22 pm.