Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Verujete li u bioenergiju?
Da li ste bili na nekom tretmanu, kakav je filing posle?

Ozbiljno razmishljam o polasku na seminar za energetichare, elem, interesuje me sve shto znate vezano za temu! :D :D
verujem u bioenergiju, ali nisam nikada bio na nekom tretmanu.Mislim da bi bilo lepo otici na nekiSmile
ima je svako od nas mada ne zna svako da je koristi.
primer:
kuckas ekser u zid promasis ekser i opalis po palcu.
prva reakcija je da ga stisnes i bol ne postoji samo tih 2 - 3 sekunde a posle se javi
ako bi bila skoncentrisana na bol i kasnije kao prvih 2-3 sekunde nebi ga ni bilo,,,
doduse ima mnogo primera o tome ali neki drugi put
Ljubisha Stojanovitj, shta znate o njemu?
Hvala puno!

Sa ovim vishkom energije, nadam se da tju neshto i postitji.... lol
Bako, a jel verujes i u vestice?

twistedtwistedtwisted

Bljak za temu!
Ja sam bio energeticar, radio na visokom naponu.... lol
Bioenergija?

A jel' to ono kada prave gorivo od uljane repice pa ga trpaju u diesel motore? E ovako:

Negativno:
Lakše parafinizira zimi i dieseli koji i inače rade kao loodi, dodatno polude i ulenje se. (samo malo)

Pozitivno:
Ekološki deo, mogućnost da kada iscrpimo ove fosile od goriva, još se kotrljamo na nešto; mada obzirom da je Bill Gates pokupovao silna uzgajališta kukuruza, pre mislim da će da "trpamo u rezervoare" kukuruz , nego repu.

I najpozitivniji deo bi bio da kada prođe dizelaš koji ide na gorivo od uljane repice iz auspuha se oseti miris kolača. lol

Wink

E sada malo ozbiljnije . . .

Nisam nikada išao, ali neki ljudi koji su bili, a koje ne smatram baš neozbiljnim su mi ispričali priče u koje ja lično ne mogu da poverujem bez "metode vlastite kože" Wink ; u svakom slučaju pohvalno.
I kod službene medicine je i onako izlečenje u visokom procentu placebo . . .
Covek je, izmedju ostalog, bioelektricni uredjaj. Nervi impulsi su, u stvari, bioelektricne struje koje imaju i svoje magnetno polje. Upravo otuda i potice nasa osetljivost na druga magnetna polja....

Nisam se bavio bioenergijom, ali sasvim mi je logicno da ljudi sa izrazenim bioelektricnim poljem mogu da uticu na bioelektricne struje drugih ljudi. Normalno je da je to vestina koja moze i da se nauci i da se vezba. Poznato je da postoje tehnike, ali mislim da je potrebno da postoje i neke predispozicije...

Poznajem dvojicu ljudi koji se bave bioenergijom. Interesantno je da su obojica natprosecni matematicari. Za jednog (starijeg) nisam siguran, ali za drugog (meni po godinama bliskog) pouzdano znam da je i natprosecno inteligentan.

Interesantno je, takodje, da su obojica, posle bioenergije poceli da istrazuju i bave se i drugim paranormalnim aktivnostima i pojavama...
Ima gomila stvari koje su nashem "obichnom ljudskom" materijlnom svetu neistrazhene. Zhao mi je shto se ljudi vishe ne bave duhovnom stvarima. U proshlosti ih je bilo mnogo vishe...Ali da ne zadirem previshe u filozofiranje....

I sami znate koliko nam je bitno da razmenimo energiju sa nekim. Koliko vam se puta desilo da "primite" tudju pozitivnu ili negativnu energiju? Koliko ste sposobni da uochite svoje energetsko polje?

I DA, Z. verujem u veshtitze. :D :D :D

A ti?
vestice obozavam ih
godinama sam bio u vezi sa jednom

energija
sastavni deo nas i naseg okruzenja mada nisu mnogi svesni toga pa ni ne prihvataju to
Bako, a jel verujes i u vestice?

twistedtwistedtwisted

Bljak za temu!
Sve su one pomalo veštice...
Moze biti da postoji bioenergija, mada iskreno Ja ne verujem
da pomaze, sto bi znacilo da i ne verujem u bionergiju. roll
Mujo redovno leči Fatu bioenergijom.
Bije je energično.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:10 pm.