Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: BIOENERGIJA
Ima gomila stvari koje su nashem "obichnom ljudskom" materijlnom svetu neistrazhene. Zhao mi je shto se ljudi vishe ne bave duhovnom stvarima. U proshlosti ih je bilo mnogo vishe...Ali da ne zadirem previshe u filozofiranje....

I sami znate koliko nam je bitno da razmenimo energiju sa nekim. Koliko vam se puta desilo da "primite" tudju pozitivnu ili negativnu energiju? Koliko ste sposobni da uochite svoje energetsko polje?

I DA, Z. verujem u veshtitze. :D :D :D

A ti?

Bako, ono o cemu ti pricas je psihologija a nije bioenergija.
Bioenergeticari lece kristalima, kosmicku energiju sakupljallju piramidalnim oblikom i izmamljuju narodu pare, a kada bi se te pare potrosile na lekove, bolesniku bi sigurno bilo bolje!
Ne znam sta tera ljude da vise veruju sarlatanima od profesionalaca?
Ali cinjenica je da je to tako, i u politici, i u zdravstvu!

Sto se energije tice, u uzbenicima fizike se tacno opisuje sta je to!
Ona se ne gubi, ne stvara, samo se prtetvara.
Veze nema sa emocijama. Koristeci rec energija umesto pozitivnioh emocija u cilju propagande jeste bljak!
Ali rec je o tome da se po bioenergeticarima neka tajna energija stvara, toj energiji se usmerava tok, a niko nikada nikakvim mernim instrumentom nikada nije registrovao nikakvu energiju!
Rec energija upotrebljavaju za objasnjenje neceg izmisljenog, da bi se time stekao legitimitet! Isto tako se dele titule sa besmislenim imenina i znacenjem...

Klatno nije instrument za lecenje i gotovo!
Zakonom treba zabraniti komercijalnu upotrebu, jer stvara stetu drustvu!
To je moje misljenje za koje se i zalazem!

Ne, ne verujem u vestice...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:53 pm.