Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve vise je izrazena teza da svetom upravljaju vladari u senci. Uvek sam bio skeptican u vezi toga, medjutim treba znati citati iza redova, povezivati naizgled nasumicne dogadjaje i izvuci neki zakljucak.
Poslednja izmena Septembar 21, 8:27 pm od zedlion.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
cool
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Vise ne mozemo biti ni u sta sigurni, ti dogadjaji se desavaju i kod nas!
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Narod ima potrebu da ukaze na nekoga, bilo da ga slavi, ili da bude dezurni krivac za sve, svi mi imamo potrebu da vidimo ko stoji iza svih dogadjaja i sta se dogadja iza kulisa.
... tako je govorio zed... a zed iz ded...rolllolwinkTongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
ribopecac

kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!

umro je samo onaj peder iz Pulp Fiction

Zed iz Man in Black je itekako ziv!

elem, prvo je nastao nik zedlion i onda su turci nazvali trkackog konja po njemu. ni to nije slucajno.
manevarski prostor istorije je ogroman i zauzima sve svere zivog i nezivog, realnog i nerealnog. zauzima ceo svemir.
tako i ovi virtualni prostori su samo deo postavke, velicanstvene pozornice.
roll
Attachment-i
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
ribopecac

kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!

Oki_Balboa kaže...

El bih mogao ja malo na ovoj temi da kuckam o toj nekoj Skrivenoj istoriji Srba?

... ajd.
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
ribopecac

kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!

Oki_Balboa kaže...

El bih mogao ja malo na ovoj temi da kuckam o toj nekoj Skrivenoj istoriji Srba?

tema je pokrenuta da pokazem, ko su stvarni vladari sveta. ako je stvarni vladar Srbin, onda mozes.
A da,te Zed,zamolim nesto.ako nisi,prvo da pogledas moje teme,mislim bio si,ali da pogledas sadrzaj,odgledas,i svatis nesto,istina,mozda ti znas nesto drugo,mozda i vise od mene,izvini
, ali protokoli sionskih mudraca,Otkrovenje Sv. Jovana Pretece (Jovan krstitelj) ,
(sve te knjige,stari i novi zavet,jevandjela,protokole,koji si stariji od Biblije,procitao je onaj gulanfer Da Vinci, a bio je mislim jezuita,njemu verujete,u njegove reci, a ovo sto nadjem,a pisali pametni ljudi,nacitani,ne verujete,ok)
i mani se senke, ninja zivi u senci, u senci su ti jako mracni satanisticki likovi,jos gori nego oni iz kupole,u seriji "Hobotnica".
Carpe diem.Acta,non verba.
roll Oprosti mi oce, gresio sam neutral
Najgori od svu decu
jedan moj ortak,je bio zaludjen time,vladari iz senke,tajna udruzenja,nema sta ne zna,i mene od informacija zaboli glava, al fora, sve to i logicki dokaze,i poveze,i jeste tako

svi mi pricamo o o teorijama, a= ceo svet pociva na zaveri i funkcionise
kako niko ne zna al radi
Carpe diem.Acta,non verba.
zedlion kaže...

Sve vise je izrazena teza da svetom upravljaju vladari u senci. Uvek sam bio skeptican u vezi toga, medjutim treba znati citati iza redova, povezivati naizgled nasumicne dogadjaje i izvuci neki zakljucak.

Stari forumas ti otvorio oci,priznajSmile
Poslednja izmena Septembar 22, 2:34 am od believer.
Vispi kaže...

roll Oprosti mi oce, gresio sam neutral

eto i vispi vec nesto sumnja!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:30 am.