Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svima nama se desavalo da nas "sjebu" ljudi koji nam i ne znace nista, ali eto sticajem okolnosti su Uspeli da budu deo naseg zivota i naravno u jednom trenutku nas pokopaju samo tako...odigraju toliko bednu igru (podvale, slazu) da ne stignes ni da trpnes vec su ti zagorcali zivot. Ta bica ( ne mogu reci ljudi) do juce su ti govorili druze a vec danas noz u ledja!
Bilo kako bilo situaciju niti istina ne mozes dokazati, pa je pitanje moje trebali staviti do znanja (Tom nekome) da je kreten ili ici dalje pa ko ga jebe!
A da, da li bi precutali ili rekli ? Da ne zanemarimo cinjenicu da se svaki dan moramo videti i komunicirati...

ja sam sebe iznenadila sto sam eto tri dana cutala, ali sada je vec vreme kada pucam i sve mislim da necu dugo da cutim....
mudar bas i nisam da sastavim neki govor ja sve po spisku na seljacki nacin!
Ne bih se ni sa nekim citatima pojavila: istina je spora ali dostizna, onaj od gore vidi sve....to je sranje...
da te neki pametna predlog pre neko sto ga napusim na moj prostacki nacin!

i ne recite mi da se smeskam, jer ne umem da glumatam!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ako već svaki dan moraš da viđaš i komuniciraš sa spodobom ,iznađi šta ga najviše boli , pa kad se najmanje nada osmeh na lice i udri...lol
So Long, and Thanks for All the Fish...
Kakvo crno ćutanje? shock
Možda ne bih oterao u mp3 (Smile),ali bih lepo natrljao nos tom nekome i prekinuo više svaki kontakt... To se i dogodilo nekim mojim "prijateljima"...sad bi neki da se kao pokaju ali,posle J nema K...
Kontrasica kaže...

Svima nama se desavalo da nas "sjebu" ljudi koji nam i ne znace nista, ali eto sticajem okolnosti su Uspeli da budu deo naseg zivota i naravno u jednom trenutku nas pokopaju samo tako...odigraju toliko bednu igru (podvale, slazu) da ne stignes ni da trpnes vec su ti zagorcali zivot. Ta bica ( ne mogu reci ljudi) do juce su ti govorili druze a vec danas noz u ledja!
Bilo kako bilo situaciju niti istina ne mozes dokazati, pa je pitanje moje trebali staviti do znanja (Tom nekome) da je kreten ili ici dalje pa ko ga jebe!
A da, da li bi precutali ili rekli ? Da ne zanemarimo cinjenicu da se svaki dan moramo videti i komunicirati...

ja sam sebe iznenadila sto sam eto tri dana cutala, ali sada je vec vreme kada pucam i sve mislim da necu dugo da cutim....
mudar bas i nisam da sastavim neki govor ja sve po spisku na seljacki nacin!
Ne bih se ni sa nekim citatima pojavila: istina je spora ali dostizna, onaj od gore vidi sve....to je sranje...
da te neki pametna predlog pre neko sto ga napusim na moj prostacki nacin!

i ne recite mi da se smeskam, jer ne umem da glumatam!

Sa bivsima i terorostima se ne pregovara
Skocas se lepo...cvreni ruz i cveni lak...
Odes u neki bar...narucis 4 ruze u 4 case...
Flertujes sa ljudima okolo...
i prvi koji te pita sta slavis...kazes jedan kreten je pokushao da me sjebe...i sad place...a ja,ja uzivam...
A posla sama vidi sta ces dalje...

ne mora da znaci mozda dodju ali i pobegnu

Jel mogu ja da budem pametan Smile?
Pametni se nikad ne fale pamecu Tongue
Glupi se nikad ne hvale gluposcu Smile
Ne bih se svadjala, nego na normalan način rekla, e to i to, to si uradio, nije bilo ok, pošto ti ne znači ništa prijateljstvo, ne postojiš za mene i gotovo. Psovke i uvrede, po meni, ne rešavaju ništa, možda se trenutno ,,olakšaš'', ali ljude više pogadja finoća i lakoća, kojom ih možeš izbrisati iz života, nego neko nerviranje tvoje..I da, ja ne bih imala posle toga, nikakav kontakt, sa tom osobom, jednostavno ne postoji, vazduh..Ako, baš moraš komunicirati, strogo ono što treba i to je to.
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
ma oterati u tri lepe, ignor za ceo zivot. sta, dajes mu vreme, poverenje, nadas se lepim trenucima i onda te zezne ko poslednji klosar. to je izdaja a izdaja se ne prasta.
Poznajući Kontru, to će mu i biti grin Slažem se za ignor, nema tu prijateljstva Smile
A, može i ovako kako fino Lepa piše grin
Poslednja izmena Oktobar 6, 10:14 am od Lejla83.
Joj, trudim se, al' mi ne ide, previše sam agresivna grin
nije u pitanju prijatelj, vec covek koji je "obrazovan" i na polozaju i taj covek meni treba za dva ipo meseca udariti pecat da dobijem diplomu, a taj covek je ovih sest meseci bio ok i odjednom podivljao, nije profesor, vec na praksu idem kod njih u firmu i on je sef..

po nosu je vec dobio posto ima taku crvenu baburu ! tuci ga ne mogu ima 30 godina i 150 kg!!! znaci moram da cutim, da mi nije do te diplome i ovih sest meseci, odjebala bih gaq dok si reko keks...
Poslednja izmena Oktobar 6, 12:22 pm od Kontrasica.

onda je to druga situacija...bijenje ne dolazi u obzir jedino sto mozes je da mu brknes u oko il da mu pljucnes pod prozorce...al to sve tek kad ti udari pecat na diplomu, tad ga sredi smile

vec dve nedelje je kreten!!! do tada je bio ko dusa dobar......mamicu mu ebem prevrtljivu!
ako se ne smiri za dan dva ima da ga odjebem zajedno sa diplomom, pa nije jedini...mamicu mu!skace mi pozivcima ko retardirana veverica lol a zivce bas i nemam Tongue

Kontrasica kaže...

nije u pitanju prijatelj, vec covek koji je "obrazovan" i na polozaju i taj covek meni treba za dva ipo meseca udariti pecat da dobijem diplomu, a taj covek je ovih sest meseci bio ok i odjednom podivljao, nije profesor, vec na praksu idem kod njih u firmu i on je sef..

po nosu je vec dobio posto ima taku crvenu baburu ! tuci ga ne mogu ima 30 godina i 150 kg!!! znaci moram da cutim, da mi nije do te diplome i ovih sest meseci, odjebala bih gaq dok si reko keks...

U ovom slučaju, najbolje je ćutati, vjeruj mi. Dva i po mjeseca nije dugo vrijeme, i proleti za čas posla, samo strpljenja. Ja sam ćutala 7 godina, a kada sam se po prvi put izrazila neslaganje sa mišljenjem šefa, sav bijes se sručio na mene što me nije baš nešto mnogo tangiralo. Ali nije mi mogao ništa, pa sam smjela ući u konfrotaciju. Ali ako ti mnogo toga u zivotu zavisi od diplome, onda je najpametnije biti strpljen-spašen.
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:59 pm.