Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ista kao i prethodnih dana :O
whooosh i am a dolphin !!
Boli me zub, samo mi jos on prifalio roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Konacno me zavolela neka mama iz vrtica...salje mi poruke non stop, fina. Osecam se tako kevasto smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Situacija je ta, da ja baš ne umem da ti nadjem sliku ako nije zajebancija...ti si mi sva romantična i nežna...jbg
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Pa neznu sliku, sta fali smile
jos danas bleja Smile
whooosh i am a dolphin !!
Ситуације је обично згуза! razz
Otkud sminka tako nisko!? shocklol

Situacija je trenutno kafenicasta.......Smile
Every part of me is a part of you !!!!
bice da ste svi u nekoj novogodisnjoj euforiji te vas nema, ali ako se nadate da time sto vas sada nema na forumu, dobijete poklon od Deda Mraza,zajebali ste se, pratio je on vas celu godinu...razz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

bice da ste svi u nekoj novogodisnjoj euforiji te vas nema, ali ako se nadate da time sto vas sada nema na forumu, dobijete poklon od Deda Mraza,zajebali ste se, pratio je on vas celu godinu...razz

Ту сам свако вече, ваљда ћу да добијем нешто од Деда мраза?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:50 pm.