Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

neka dama za seks,,,,
ok muskarac zeli diskretno druzenje sa devojkama,damama,,,,
Maaaxee ,ovo je pošteni sajttt
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
NuitBlanche kaže...

trazi se matora damaroll

čim je matorka, ne moze biti damalollol
vidjii zaguanuu,da ti mesto dame tražiš neku perverznu da se sexate kako valja,ja kolko znam dame se ne sexaju
a mi koje smo pregazile 70 smo za bacanje, je li?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Žaree,zamisli šta mi priča moler dok krečiii...kažeee sexa se sa jednom daaamom od 64 godinee,ja sve mislim da me zajebava a on me uverava da je tim starijim damama miliji sex neg leba da jeduushock
shock64 godine.. jbt di je našo tu klinku?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
damica kaže...

shock64 godine.. jbt di je našo tu klinku?..Smile))

pa dokle bre vi mislite da se sexateee,sram vas i stid biloo,matorke jedneee Tongue
Zare74 kaže...

I ja pikir'o jednu od 69.....oće pozu k'o godine što ima......a ima buljuuuuuuu dženifer lopez da umre od muke.......

Pa kako je sačuvala tolke godine da je ne raskubushock
Ja bih se javila, ali bice da sam matora Unhappy
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Ja bih se javila, ali bice da sam matora Unhappy

Javi se pa ako prodjeeš,prodješ, ako ne oki je uvek raspoložen za tebeSmileSmile
Ma da, ajd još godine, ali nisam ni dama Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
neki mladji matorac za sex?rollrollroll
Zare74 kaže...

Do jedne godine starija može....

plafon dve lollol
sve ludaci..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:11 pm.