Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovih dana se navrsava deset godina, da je neka navlakusa IvanaBg, kao fol poslala poruku da me ceka na ovom sajtu. Secam se predpraznicnog raspolozenja, pa rekoh, hajde da se napravim naivnim i kliknem. I, kliknuo sam i ostao, eto deset godina sa manjim prekidima. Druzenja je bilo napretek, pozitivnih i negativnih izivljavanja takodje. Sve u svemu net je otvorio novu dimenziju u nasim zivotima i pozitiva donekle preovladava iznad negatice. Sve je ovo realan svet, net je samo alat, koji nas povezuje.
Nasao sam mir.
Obecao sam vam iznenadjenje za ovu priliku. Na starom kompu cuvam snimke od oko stotinu tema i gomilu transkripta caskanja i privatnih fotki. Caskanja i fotke su nedostupne za vas, no podelit cu neke stare teme da se stekne uvid u prve mesece foruma. Snimak je uradjen posle reformacije sajta, pa je prilicno saren. Prvobitni forum je cini mi se bio plavicast, slican danasnjem.
Attachment-i
Nasao sam mir.
link br 7 i 8 ide mom pobratimu Smile
Nasao sam mir.
Zede, ako neces da jubilej proslavis u Pritvoru, promeni potpis...wink
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
zedlion kaže...

Ovih dana se navrsava deset godina, da je neka navlakusa IvanaBg, kao fol poslala poruku da me ceka na ovom sajtu. Secam se predpraznicnog raspolozenja, pa rekoh, hajde da se napravim naivnim i kliknem. I, kliknuo sam i ostao, eto deset godina sa manjim prekidima. Druzenja je bilo napretek, pozitivnih i negativnih izivljavanja takodje. Sve u svemu net je otvorio novu dimenziju u nasim zivotima i pozitiva donekle preovladava iznad negatice. Sve je ovo realan svet, net je samo alat, koji nas povezuje.

Čestitke, za jubilej, neću ti poželeti da još toliko provedeš tu, ali da pronadješ svoju sreću, to svakako Smile
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Lejla83 kaže...

Čestitke, za jubilej, neću ti poželeti da još toliko provedeš tu, ali da pronadješ svoju sreću, to svakako Smile

nasao sam je, posle tri meseca, na prvi klik na chatu... e sad, posle je otisla... Smile
Nasao sam mir.
Ako je otišla, onda to nije bila Ta grin
Lejla83 kaže...

Ako je otišla, onda to nije bila Ta grin

nije...

posle je dosla ona prava ali na bordo sajtu. ona je bila prava, ali je i ona otisla Smile
Nasao sam mir.
Haha, izgleda da imaš problem, sa pravima..Nadji neku krivu i reši problem grin
Nasao sam. I one su otisle ali smo se bar skresnuli. Smile
Nasao sam mir.
Sashkic kaže...

Ako je prava, ce se vrne...ne tuguj...lol

Ti si najduze od svih ovde, zar ne?

kaze vitez da je dosao pre mene. ne secam se.
Nasao sam mir.
Haha, a zašto uopšte imati potrebu, da budeš sa nekim, da pripadaš nekome? I to je passe grin
ja sam ovde, dve i po godine...
dosao sam, zbog posla... upoznao, nekoliko dobrih ljudi, i ostao...

p.s. ova Tema zasluzuje postovanje, ko je pokvari, dabogda se druzio s Vulinom u slobodno vreme...
Poslednja izmena Decembar 7, 6:12 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Ja nisam toliko bila tu, ali pamtim npr. Belicu, Tirkiza, Miličicu, Ameliju, Zlicu, Morfeusa, Karlosa, More, hermionu, Nenkicu, naravno..puno njih, nekoga ću zaboraviti sigurno Smile
Poslednja izmena Decembar 7, 5:43 pm od Lejla83.
zaboravko kaže...

od starih likova ko vam najvise nedostaje?ili koga se uvek setite? roll

Helena mi fali, kazu da se udala i Nis.
Mo, i Tiamat Ina, pitam se sta li je sa njima.
Ostale sudbine su uglavnom poznate.
Nasao sam mir.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:07 am.