Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ako je Kant mogao da kritikuje Cist, Praktican Um...i, moc Sudjenja...mogu i ja, da probam, da napisem "Kritiku Zaljubljenog Uma..."
dakleM, zanima me, kakvi ste kad se Zaljubite...
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
ma s tobom ne pričam, uzjebo si nam Maju, je l vidiš u šta se pretvorila, samo nas vređa....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
znaci, sad moram da napijem Damicu...wink

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Kontrasica kaže...

ma s tobom ne pričam, uzjebo si nam Maju, je l vidiš u šta se pretvorila, samo nas vređa....

pa, zato sam i otvorio ovu Temu...jel' vidis kako se Maja promenila, od kako se Zaljubila...?!wink

Zao mi da kritikujem, ic mi nije skrivio smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
eol1974 kaže...

pa, zato sam i otvorio ovu Temu...jel' vidis kako se Maja promenila, od kako se Zaljubila...?!wink

Bila je fina do srede, čak je i lila haljinu kupila za te...eh muškarci...

Kontrasica kaže...

Bila je fina do srede, čak je i lila haljinu kupila za te...eh muškarci...

I ja sam kupila cvetnu, si vidla..a on nista lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

I ja sam kupila cvetnu, si vidla..a on nista lol

ma mani ga, vidiš da je neki namćor lol

nek pere sudove sam :D

dobro, znam...
red je, da ja prvi kazem... kakav sam, kad se Zaljubim...
i, rekao bih...nije, da se stidim...al' ne znam kako da to Osecanje prevedem u reci...
sve mi nekako lepo, nista me ne nervira (osim ovih iz SNS-a)...cak mi se desi, i pesmicu da napisem...wink

pa da čujemo, pesmicu :D
Poslednja izmena Decembar 11, 7:01 pm od Kontrasica.

Kontrasica kaže...

pa da čujemo, pesmicu :D

jes'...pa, da mi je ukradu "zvezde" Granda/Pinka...wink

ja kada sam zaljubljena ne bih silazila sa njega... mislim i sada mu visim na glavi svako malo, tako da nemam pojma da li me još uvek drži ta zaljubljenost ili samo volim sex lol

navika Tongue

e, bas takve odgovore trazim/ocekujem na ovoj Temi...smile
msm, stvarno hocu da napisem Knjigu, na ovu Temu...

lenka kaže...

ufffff cek da se prisetim

to ti je jedno neobicno stanje totalno izmenjene svesti..
pogled na svet je drugaciji..dozivljaj ljudi i dogadjaja je drugaciji..u telu i umu se stvara jedan cudan nalet energije..treba ti manje sna, manje odmora..

prosto i jednostavno ceo svet je lepsi..ljudi su lepsi..jutra i veceri su lepse..
zivot je lepsi

KRADEM!
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
kad se zaljubim, onda propevam, pisem pesme... onda imam divne postove... poletim...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:43 pm.