Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pre dosta godina, kada sam redovno isao na utakmice, fudbalski mec izmedju C. Zvezde i Partizana je bio pravi praznik. Danima pred utakmicu novine su pisale o predstojecem susretu, "podgrevale" amtosferu... Stadion je, po pravilu, bio pun... Navijaci bi posle jos danima, uz neizbezne prepirke, prepricavali tok utakmice...

Danas Partizan i C. Zvezda ne mog da dobiju ni stubac u novinama ni vise od 1 min. na TV-u od NBA, NHL, Premijer, Calco i statijaznamkojesve lige.....

Ali, te utakmice se ipak igraju. Hajdemo da prognoziramo rezultat danasnje, 131. prvenstvene utakmice Partizan - C. Zvezda
posto su svi u mojoj okolini zvezdasi, a bije me glas da sam antiprotivna....

Partizan - Zvezda 2:0

twistedwink
Nemoj da Te dohvate zvezdasi Smile koji se inace, ne oglasavaju.. qq
VIDI VIDI KOLIKO OPTIMISTA...
BUDITE OPTIMISTI JER JE TO SUPER ALI BUDITE I REALNI
TO I NIJE TAKO LOSE MADA JE CINJENICA DA GROBARI NISU ZVEZDU DOBILI POSLEDNJIH 6 GODINA NA BIVSEM STADIONU JNA..

ALI VECERAS JE NASE VECE...

PARTIZAN-ZVEZDA 1-3
A sto se Ti dernjas po forumu? (ovde moramo malo da se posvadjamo, valja se... Smile)
NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED GDE TI IGRAS TU SMO MI,NIKAD NECES BITI SAMA MI SMO TVOJI SINOVI!!!
Sad mi je jasno zasto nikad nisam trpeo Zvezdu. Zato sto su joj sinovi nevaspitani...
Tradicija je chudo .....6 godina....tako da..

1:2 8)
MI CIGANI SVI UMEMO KO NE SLUSA DA BIJEMO!!!

HAHAHA :D :D :D
1-2.............Jovetic za partizan, Koroman i Jestrovic za NAS, to je ono optimistichki, ali mislim da je veliko 0:0, najnepopularniji rezultat, a svi tje biti zadovoljni, pogotovo grobari winkwinkwink

BR
nije ni DERBI vishe ono shto je bio, vecheras vrlo lako mozhe da nastupi 10 stranaca, pojma oni nemaju shta je to i kako se zhivilo za tu utakmicu vechitih rivala, ali shta se mozhe, kakav je- nash je i mislim da je josh uvek jedan od vetjih u Evropi i Svetu!!!

ipak vecheras dajte prednost odbojkashicama Srbije, poshto finalna otakmica vodi ih direktno na Olipijadu, one to zasluzhuju, ali mnogo teshko, poshto Poljakinje igraju "nevidjenu" odbojku...

winkwinkwink
Sad mi je jasno zasto nikad nisam trpeo Zvezdu. Zato sto su joj sinovi nevaspitani...

khmm, dobro to, sav respekt ali ti bi stvarno voleo da "varnichi" winkwinkwink
MI CIGANI SVI UMEMO KO NE SLUSA DA BIJEMO!!!

HAHAHA :D :D :D

Ovi koji traze koga ce da biju su me odavno oterali sa utakmica (a nekada sam isao i za Zvezdu da navijam, kada je igrala u inostranim takmicenjima). Njih fudbal i ne zanima. Njih zanima sa kim ce da se pobiju i, eventualno, pare sa kladionice...

Juce sam u novinama procitao da je Brazilac Zuka izjavio da je puno cuo o toj utakmici i da jedva ceka da pocne. Slicnu izjavu nisam ni cuo ni procitao ni od jednog od domacih igraca iz oba kluba.... Da ne ispadne da nam stranci i vrate derbi? Unhappy

A svakako cu da gledam nase devojke... Na zalost, navijanje ispred televizora ne mogu da cuju...

Nasalio sam se, binicu, i pokusao nasem prijatelju da skrenem paznju da se na forumima smatra nepristojnim pisanje velikim slovima... reakciju vidis i sam.

Nekada se se navijaci Zvezde i Partizana do besvesti nadmudrivali i prepirali. Dolazilo je i do tuca, ali... sve je to bilo mnogo mnogo drugacije...

Nasalio sam se, binicu, i pokusao nasem prijatelju da skrenem paznju da se na forumima smatra nepristojnim pisanje velikim slovima... reakciju vidis i sam.

Nekada se se navijaci Zvezde i Partizana do besvesti nadmudrivali i prepirali. Dolazilo je i do tuca, ali... sve je to bilo mnogo mnogo drugacije...

naravno da sam te shvatio, i sam sam protivnik bilo kakvih nereda, a kamo li tuche i uvek mi je zadovoljstvo " nadmudrivanje-prepiranje" sa grobarima...

p.S. ipak sam pristalica samo jedne podele u nashem narodu, a to se zna koja je, ono samo da se vidi ko je ko...lol... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:37 am.