Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zanimaju me odgovori na dva nevezana (naizgled) pitanja:

1) kao propalicu koja ce i zadnju paru potrositi na putovanje zanima me gde se na 200 do 250km od Bg, moze lepo provesti 4-5 dana s valjanjim smestajem i obavezno zatvorenim, a upotrebljivim bazenom. Naravno ne po ceni letovanja u Tunisu i zaobici Vojvodinu. Za jednu osobu, molim...

2) kao ocito nedozrelu zenu, zanima me je li jos neko primetio koliko je mnogo naizgled privlacnih profila na "upoznavanju" - ima vezu, a trazi prijateljstvo, sex, intimu, a ima cak i onih sto "u vezi" traze "ozbiljnu vezu" ... pa mi nista nije jasno. Verovatno prevazilazi moje IQ kapacitete ili ja nisam u toku sta se poslednjih deceniju, dve zbivalo na relaciji musko-zenskih odnosa.

Hvala unapred onome koga ne mrzi da cita i ne mrzi da odgovori.
Na 1. pitanje ima vise odgovora. Najkonkretniji je: Hotel "Lepenski vir" u Donjem Milanovcu. Ima bazen, nekoliko zanimljivosti u okolini koje vredi videti i (ako se dobro secam, bio sam pre nekoliko godina) sasvim solidne cene.

Takodje, Brestovacka banja u blizini Bora. U neposrednoj blizini je i Borsko jezero i jos nekoliko, uglavnom prirodnih zanimljivosti.

a na drugo pitanje postoji samo jedan odgovor: "Nepredvidivi su putevi Gospodnji". Smile
Tara 250 km, Bajina basta (perucac) 200km , ivanjica 180km, banja Vrujci (Mionica) 120 km ......
Ocito si promasila sajt, cim je ovdi vecina sa vezom...

Veza ti je kao auto, nema ga samo onaj ko ne moze da ga priusti...

Mene vise brine seks sa vise od jednim partnerom u zivotu, a svi se prave da su pravi vernici...
Tacno! Tara, Omorika... ima bazen, nije daleko, nema guzve. Hvala ti sto si me potsetio. Mislim da ce to biti valjan izbor

Mene vise brine seks sa vise od jednim partnerom u zivotu, a svi se prave da su pravi vernici...

Ma koji sajt! Promasila i vek i planetu izgleda!
Hajde da se nakitimo "vezama" kao novogodisnja jelka ukrasima! Ona se obicno drzi do Bozica pa se ukrasi sklone, a jelka najcesce baci ako nije vestacka. A... sve vestacko kratko traje i lako se baca.

Sto nisu stavili opcije za profil "ja sam bez veze, a hocu da budem s vezom" da se lakse prepozna neki obican, da ne kazem prosto jednostavan svet medju ovolikim povezanim narodom.

Ma koji sajt! Promasila i vek i planetu izgleda!
Hajde da se nakitimo "vezama" kao novogodisnja jelka ukrasima! Ona se obicno drzi do Bozica pa se ukrasi sklone, a jelka najcesce baci ako nije vestacka. A... sve vestacko kratko traje i lako se baca.

Sto nisu stavili opcije za profil "ja sam bez veze, a hocu da budem s vezom" da se lakse prepozna neki obican, da ne kazem prosto jednostavan svet medju ovolikim povezanim narodom.

Ovde je 95% ljudi folirant!
Cuvaj se da se ne opeces!
Naravno, mogla bi naci i pravog partnera, ali u tome ce se truditi da te sprece debili na cetu koji ce te podkacivati i vredjati ako im s ene ophodis, a ako se ophodis, takodje....
Isto tako na forumu ces podpasti uticaju lovcima na skalp i belosvetskim prevarantima...

Upamti, svi dobri ljudi su vec zauzeti!
Sto naravmno ne sprecava da ostvaris neka dobra prijateljstva...
A ako ti se usreci...

Predlazem da sto pre promenis nick, jer cini mi se da ce se ovaj tvoj nick tretirati kao komercijalna delatnost i verovatno ces biti obrisana!
. . . Upamti, svi dobri ljudi su vec zauzeti! . . .

Implikacija te tvrdnje (ukoliko bi se ista usvojila kao tačna) je toliko dalekosežna da je i svakodnevna praxa obara. Wink

Jednostavnije rečeno . . . nema teorije! lol
Ovde je 95% ljudi folirant!
Cuvaj se da se ne opeces!
Naravno, mogla bi naci i pravog partnera, ali u tome ce se truditi da te sprece debili na cetu koji ce te podkacivati i vredjati ako im s ene ophodis, a ako se ophodis, takodje....
Isto tako na forumu ces podpasti uticaju lovcima na skalp i belosvetskim prevarantima...

Upamti, svi dobri ljudi su vec zauzeti!
Sto naravmno ne sprecava da ostvaris neka dobra prijateljstva...
A ako ti se usreci...

Predlazem da sto pre promenis nick, jer cini mi se da ce se ovaj tvoj nick tretirati kao komercijalna delatnost i verovatno ces biti obrisana!

Za meni daleko najdražu naivku foruma Neobicnu505.
1. Tara, Zlatibor, Kopaonik, Etno selo Stanisici, i gomila privatnih objekata i vila sirom ssrbije. Postoji nekoliko web sajtova na kojima mozes da nadjes lep smestaj, ali cene nisu bas pristupacne. Na zapadu su narocito popularne postale baanje i spa hoteli. Sirom bivse juge postoji gomila, narocito bih preporucio sloveniju iako je malo dalje, ali se jako brzo stize zahvaljujuci autoputu. Svega 4-5 sati voznje. Imaju zaista veliki broj kvalitetnih spa hotela. Nesto malo duza voznja oko 6-7 sati je do Banskog i Boroveca u Bugarskoj koji imaju zaista fantasticne i pristupacne hotele, i leti je tamo zaista fenomenalno. Dakle izbor ti je zaista ogroman, nece ti biti problem da nadjes dobaar smestaj, teze ce ti biti da se odlucis za destinaciju

2. Cuvaj se foliranata i duplih profila. Vek sigurno nisi promasila, suoci se sa cinjenicama. Odredi svoje prioritete i sta te tebi prija. Zaobidji socijalne i druge u drustvu odredjene norme, posto od toga danas nista. Smile Dakle kao i na pitanju broj 1. ponuda je velika, ti iz nje iscackaj ono sto zelis i sto ti treba, a cuvaj se samo foliranata, jer parnera gde god trazila naici ces na milion foliranata. Poenta je u tome sto su ljudi danas nedovoljno jaki, nemaju dovoljno samopouzdanja i nemaju stava. Upravo iz ovih razlogaa proizilaze foliranti, koji se pretvaraju da su nesto drugo. To su socijalno ugrozeni ljudi, koji su svesni svojih mana ili nisu svesni svojih vrlina. Jednostavno da bi dobro prosla poenta je da nadjes osobu sigurnu u sebe, ostvarenu i zadovvoljnu. al pre svega da ustanovis sta ti uopste zelis.

Pozdrav Smile
Ja bi ti preporučio ovo:
Bio sam tamo i mogu ti reći da je to raj na zemlji. Vila ima svoju dušu i srce i stvarno je romantično tamo.
Samo nisam siguran da li još uvek može da se kupi.
Proveri svakako. Ja toplo preporučujem iz svog iskustva.
Smile
Ja bi ti preporučio ovo:
Bio sam tamo i mogu ti reći da je to raj na zemlji. Vila ima svoju dušu i srce i stvarno je romantično tamo.
Samo nisam siguran da li još uvek može da se kupi.
Proveri svakako. Ja toplo preporučujem iz svog iskustva.
Smile
a zašto 2 ista posta.......... el 2x d idemo tamo???...........Smile))
xaaxaxxaaxxa ovakav odgovor se samo od tebe mogao ocekivati Smile Kad sam se ukacio na forum pre par godinaa samo sam tvoje postove jurio da se smejem po 2 sata Smile LUUUUUUUUUUUUUUUUDA
sorry... Smile
greška...verovatno sam dva puta kliknuo...
ja bih išao dva puta ali nemam love za drugi put... :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:59 pm.