Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kratko obaveštenje, menjamo pravila. Od sada:

Registrovani korisnici - posmatrači (registracija besplatna) mogu:
• 5 poruka dnevno drugim članovima sajta
• Da rade pretragu članova sajta
• Vide profil člana
• Dodaju slike i popune svoj profil
• Možete da date link ka svom profilu u obliku www.upoznavanje.net/vas_username bilo kome

A ne mogu:
• Chat
• messenger
• Profile images (da vide tuđe slike)
• Private gallery (da sakriju slike od drugih)
• Da šalju poljupce
• Da vide na čijoj su hot-listi

VIP članovi
Ovaj tip članstva se može dobiti na 2 načina.
1. Plaćanjem u trajanju od mesec dana kao što je bio slučaj do sada.
2. Ili da dobijete doživotno VIP članstvo od administratora sajta.

Novo je što ćemo VIP deliti i muškarcima i devojkama koji pomažu razvoj sajta ili su dugo sa nama. Administrator može oduzeti VIP bilo kome ko krši pravila sajta.

VIP privilegije:
• Neograničen broj poruka
• Chat
• Messenger
• Da vide tuđe slike
• Postavljanje slika u privatnu galeriju
• Slanje poljubaca
• Da vide na čijoj su hot-listi
• Učestvovanje u radu – administratori foruma, autori...

Nadam se da će vam se ovo dopasti. Imate mogućnost da glasate i iskažete svoje mišljenje.

Pozdrav,
Adminka
Admin , ja sam dugo ovde , mislim lol lol lol lol lol lol lol
Nadam se da ce nova pravila doprineti da forum malo ozivi. Smile
I ja sam dugo ovde ali sam i dalje posmatrac... Smile Ali bravo, svidja mi se novi koncept. Wink
I ja sam dugo ovde ali sam i dalje posmatrac... Smile Ali bravo, svidja mi se novi koncept. Wink

Ti si dugo ovde i dugo nisi ovde i ima Te i nema te... i idimidodjimi... preCednice sekcije... Smile Dobro jutro... Smile
Jel su ovo promene u skladu sa 5.10 8)

Ti si dugo ovde i dugo nisi ovde i ima Te i nema te... i idimidodjimi... preCednice sekcije... Smile Dobro jutro... Smile

Dobro jutro i Tebi, dragi moj vice president. Wink Wink
Mozda mene teta Adminka ne voli. Wink Wink
Mozda mene teta Adminka ne voli. Wink Wink

Zar ti ne bi bilo malo previše da te I ona voli? lol

Dobro jutro/dan! :D
Dobro jutro DeAlmasi, kako je tamo kod vas na ovo divno petkovo jutro? Smile Wink
Petak ja inače nazivam spasovdan. A za raziku od ostalih dana petak (spasovdan) počinje od 15h. lol

p.s. Prethodno pravilo ne važi u dane praznika i za vreme trajanja godišnjeg odmora.
Pravila su dobra, jos samo da pocnemo da brisemo "GOLOTINJU" sa BZVZ profila i bice ovo pravi sajt!!!

Posto sam prisustvovao par puta na chat-u i cuo sam komentare o "golisavim" fotografijama. Smeta ljudima, bode oci itd...
Pravila su dobra, jos samo da pocnemo da brisemo "GOLOTINJU" sa BZVZ profila i bice ovo pravi sajt!!!

Posto sam prisustvovao par puta na chat-u i cuo sam komentare o "golisavim" fotografijama. Smeta ljudima, bode oci itd...

I pise negde u pravilima (ili je pisalo), da te fotografije ne smeju da budu javne vec samo medju privatnim... Ali, koje pravilo Srbi postuju pa da pocnu bas od ovog... roll
. . .
VIP privilegije:
• Učestvovanje u radu – administratori foruma, autori...

Nadam se da će vam se ovo dopasti. Imate mogućnost da glasate i iskažete svoje mišljenje.

Obzirom da i smrtnici imaju pravo da kažu svoje mišljenje ovde i na taj način učestvuju u radu . . . proizlazi da smo svi dobili VIP privilegije na ovom topicu. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:12 am.