Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kratko obaveštenje, menjamo pravila. Od sada:

Registrovani korisnici - posmatrači (registracija besplatna) mogu:
• 5 poruka dnevno drugim članovima sajta
• Da rade pretragu članova sajta
• Vide profil člana
• Dodaju slike i popune svoj profil
• Možete da date link ka svom profilu u obliku www.upoznavanje.net/vas_username bilo kome

A ne mogu:
• Chat
• messenger
• Profile images (da vide tuđe slike)
• Private gallery (da sakriju slike od drugih)
• Da šalju poljupce
• Da vide na čijoj su hot-listi

VIP članovi
Ovaj tip članstva se može dobiti na 2 načina.
1. Plaćanjem u trajanju od mesec dana kao što je bio slučaj do sada.
2. Ili da dobijete doživotno VIP članstvo od administratora sajta.

Novo je što ćemo VIP deliti i muškarcima i devojkama koji pomažu razvoj sajta ili su dugo sa nama. Administrator može oduzeti VIP bilo kome ko krši pravila sajta.

VIP privilegije:
• Neograničen broj poruka
• Chat
• Messenger
• Da vide tuđe slike
• Postavljanje slika u privatnu galeriju
• Slanje poljubaca
• Da vide na čijoj su hot-listi
• Učestvovanje u radu – administratori foruma, autori...

Nadam se da će vam se ovo dopasti. Imate mogućnost da glasate i iskažete svoje mišljenje.

Pozdrav,
Adminka
Admin , ja sam dugo ovde , mislim lollollollollollollol
Nadam se da ce nova pravila doprineti da forum malo ozivi. Smile
I ja sam dugo ovde ali sam i dalje posmatrac... Smile Ali bravo, svidja mi se novi koncept. Wink
I ja sam dugo ovde ali sam i dalje posmatrac... Smile Ali bravo, svidja mi se novi koncept. Wink

Ti si dugo ovde i dugo nisi ovde i ima Te i nema te... i idimidodjimi... preCednice sekcije... Smile Dobro jutro... Smile
Jel su ovo promene u skladu sa 5.10 8)

Ti si dugo ovde i dugo nisi ovde i ima Te i nema te... i idimidodjimi... preCednice sekcije... Smile Dobro jutro... Smile

Dobro jutro i Tebi, dragi moj vice president. WinkWink
Mozda mene teta Adminka ne voli. WinkWink
Mozda mene teta Adminka ne voli. WinkWink

Zar ti ne bi bilo malo previše da te I ona voli? lol

Dobro jutro/dan! :D
Dobro jutro DeAlmasi, kako je tamo kod vas na ovo divno petkovo jutro? SmileWink
Petak ja inače nazivam spasovdan. A za raziku od ostalih dana petak (spasovdan) počinje od 15h. lol

p.s. Prethodno pravilo ne važi u dane praznika i za vreme trajanja godišnjeg odmora.
Pravila su dobra, jos samo da pocnemo da brisemo "GOLOTINJU" sa BZVZ profila i bice ovo pravi sajt!!!

Posto sam prisustvovao par puta na chat-u i cuo sam komentare o "golisavim" fotografijama. Smeta ljudima, bode oci itd...
Pravila su dobra, jos samo da pocnemo da brisemo "GOLOTINJU" sa BZVZ profila i bice ovo pravi sajt!!!

Posto sam prisustvovao par puta na chat-u i cuo sam komentare o "golisavim" fotografijama. Smeta ljudima, bode oci itd...

I pise negde u pravilima (ili je pisalo), da te fotografije ne smeju da budu javne vec samo medju privatnim... Ali, koje pravilo Srbi postuju pa da pocnu bas od ovog... roll
. . .
VIP privilegije:
• Učestvovanje u radu – administratori foruma, autori...

Nadam se da će vam se ovo dopasti. Imate mogućnost da glasate i iskažete svoje mišljenje.

Obzirom da i smrtnici imaju pravo da kažu svoje mišljenje ovde i na taj način učestvuju u radu . . . proizlazi da smo svi dobili VIP privilegije na ovom topicu. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:50 am.