Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste nekad procitali `pravilnik sajta` i `vasi utisci` ?
stalno kukamo,a tamo svi prezadovoljni 8)
"Ubo" si srz problema.... lol

Najzad .... da i ja nesto ubodem... Smile twisted
Pravila su dobra, jos samo da pocnemo da brisemo "GOLOTINJU" sa BZVZ profila i bice ovo pravi sajt!!!

Posto sam prisustvovao par puta na chat-u i cuo sam komentare o "golisavim" fotografijama. Smeta ljudima, bode oci itd...

a mozda si cuo i prostacki jezik nekih clanova na javnom cetu...
wink
To i nije poklon...
To su mere za povecanje posecenosti sajta...
A posecenost je cilj postojanja svakog sajta...

Znaci da podravimo nove mere!
Wink
Sajt čine ljudi koji dolaze a ne Adminka. Ne mogu reći da su njeni pokušaji da poboljša opšti izgled i učini sajti boljim preterano uspešni, ali jedno stoji da je sajt pun raznih profila (paćenika, iskopleksiranih, jadnih i umobolnih likova) što naravno nije do nje.

Naravno postoje skrozzz ok. likovi, čije komentare na forumu zaista volim da pročitam, od nekih se slatko nasmejem, naučim nešto novo...
Na chatu sam stalno bila (bilo je nekad ono pravo zezanje)sve dok i on nije prerastao u licemerje, rekla-kazala, lažno "prijateljsto"...Iskreno sve mi se malo smučilo, jer polazeći od sebe ovde sam ipak zbog dobre zeze, a ne da bih se bavila tuđim životima i zalazila u njihovu intimu.
Možda bi sve bilo bolje kada bi se mnogi pozabavili svojim životom i učinila ga lepšim i zanimljivijim, nego što dolaze ovde da pljulju po drugima...Lako je kriti se iza kompa i pisati kojekakve gluposti, napadati, vređati, a u stvarnom životu nemaju hrabrosti da se suprostave ni sami sebi a tek drugima..

Ipak to je samo moje mišljenje, neki će se složiti neki osporavati. Koliko ljudi toliko ćudi. Jedno ipak stoji sebe mogu da promenim, a druge ne mogu niti želim.
Sajt čine ljudi koji dolaze a ne Adminka. Ne mogu reći da su njeni pokušaji da poboljša opšti izgled i učini sajti boljim preterano uspešni, ali jedno stoji da je sajt pun raznih profila (paćenika, iskopleksiranih, jadnih i umobolnih likova) što naravno nije do nje.

Sajt poput ovog bi mogao da se posmatra kao kafic na beskrajno dugom i presirokom setalistu zvanom Internet. I kao sto i na ulici ima razlicitih tipova (koji zalaze i u kafice) tako je i na net-u.

Naravno, pravo je vlasnika kafica da uredi svoj enterijer i on to najcesce cini na nacin kojim misli da ce da privuce odredjenu kategoriju gostiju. Kada ne uspe u svojoj nameri, gosti mu se razbeze...

A mi samo mozemo da pokusamo da prepoznamo ko nam kao drustvo odgovara, a ko ne... i da se trudimo da nam se putevi sto redje ukrstaju sa onima koji nam ne odgovaraju...
Kratko obaveštenje, menjamo pravila. Od sada:

Registrovani korisnici

VIP članovi

Novo je što ćemo VIP deliti i muškarcima i devojkama koji pomažu razvoj sajta ili su dugo sa nama.

• Učestvovanje u radu – administratori foruma, autori...

sta mi nije jasno:

1. jel to znaci da vise nema posmatraca? ili se samo drugacije zovu?

* To je isto registrovani članovi - posmatrači

2. razvoj sajta pomazu svi koji su redovni na chatu i forumu? ako je tako sto nemaju onda VIP clanstvo svi koji su vise nego redovni nego su i dalje posmatraci? da nije njih, sajt bi sveo na razmenu pvt poruka.

* Polako, vremenom će ljudi dobijati VIP, to je subjektivno pravo admina, nemojte se prijavljivati i nemojte očekivati "nebesku pravdu". Radimo najbolje što možemo, ali nismo savršeni.

3. VIP privilegija je da se bude autor? cega? nadam se da to ne znaci da samo VIP clanovi mogu da budu autori tema na forumu posto su neki posmatraci (jos uvek) postavili veliiiikiiii broj tema i postova, sto nas opet vraca na 2. sto mi nije jasno.

* U planu su blogovi za članove, kao i uvođenje autora za pojedine sekcije magazina. A tu je i forum za moderaciju.

4. na sta se odnosi "pomazu razvoj sajta" i koliko je to "dugo sa nama"?

* subjektivni sud admina

5. sta sa duplim nickovima i laznim profilima?

* imate mogućnost da ih prijavite i mi ih brišemo non-stop. Koliko nam vi pomažete - toliko smo efikasni.

6. ako neprikladno izrazavanje i ponasanje na chatu i\ili forumu poveca posecenost sajtu u datom momentu, da li se racuna u "pomazu razvoj sajta"?

* imate administratore foruma, obratite im se. Chat koji sada koristite nema mogućnosti da se postavi administrator. Pre nekoliko meseci smo postavili jako dobar chat po mom mišljenju koji je omogućavao dodavanje administratora, ali ste ga vi ispljuvali kako nije lep i tražili nazad stari chat. Eto imate stari, ne može se poboljšati.

sto se avatara tice, uopste mi ne smeta sto neko na ovaj ili onaj nacin bira da se reprezentuje drugima, ali mi malo bzvz da u pravilima pise da to nije dozvoljeno, a ipak se odobravaju profili sa takvim avatarima.

* mi profile ne odobravamo, automatski su odobreni. Mi samo reagujemo na prijavu.
"Ubo" si srz problema.... lol

Najzad .... da i ja nesto ubodem... Smile twisted

cestitamo pun pogodak

A mi samo mozemo da pokusamo da prepoznamo ko nam kao drustvo odgovara, a ko ne... i da se trudimo da nam se putevi sto redje ukrstaju sa onima koji nam ne odgovaraju...

Meni BR, bas, bas, odgovara. Wink
Ode tema dodjavola...
Sto minirate, bweeee?
:?:
hvala admin na odgovoru koji sasvim slucajno videh...

i dalje mi nije jasno ono sto pitah pod 6.
Mozda ce sada biti manje primedbi..Lepo ste uradili pocetnu stranu sajta!
Svaka cast!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:01 pm.