Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Sajt čine ljudi koji dolaze a ne Adminka. Ne mogu reći da su njeni pokušaji da poboljša opšti izgled i učini sajti boljim preterano uspešni, ali jedno stoji da je sajt pun raznih profila (paćenika, iskopleksiranih, jadnih i umobolnih likova) što naravno nije do nje.

Naravno postoje skrozzz ok. likovi, čije komentare na forumu zaista volim da pročitam, od nekih se slatko nasmejem, naučim nešto novo...
Na chatu sam stalno bila (bilo je nekad ono pravo zezanje)sve dok i on nije prerastao u licemerje, rekla-kazala, lažno "prijateljsto"...Iskreno sve mi se malo smučilo, jer polazeći od sebe ovde sam ipak zbog dobre zeze, a ne da bih se bavila tuđim životima i zalazila u njihovu intimu.
Možda bi sve bilo bolje kada bi se mnogi pozabavili svojim životom i učinila ga lepšim i zanimljivijim, nego što dolaze ovde da pljulju po drugima...Lako je kriti se iza kompa i pisati kojekakve gluposti, napadati, vređati, a u stvarnom životu nemaju hrabrosti da se suprostave ni sami sebi a tek drugima..

Ipak to je samo moje mišljenje, neki će se složiti neki osporavati. Koliko ljudi toliko ćudi. Jedno ipak stoji sebe mogu da promenim, a druge ne mogu niti želim.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:25 am.