Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Kratko obaveštenje, menjamo pravila. Od sada:

Registrovani korisnici

VIP članovi

Novo je što ćemo VIP deliti i muškarcima i devojkama koji pomažu razvoj sajta ili su dugo sa nama.

• Učestvovanje u radu – administratori foruma, autori...

sta mi nije jasno:

1. jel to znaci da vise nema posmatraca? ili se samo drugacije zovu?

* To je isto registrovani članovi - posmatrači

2. razvoj sajta pomazu svi koji su redovni na chatu i forumu? ako je tako sto nemaju onda VIP clanstvo svi koji su vise nego redovni nego su i dalje posmatraci? da nije njih, sajt bi sveo na razmenu pvt poruka.

* Polako, vremenom će ljudi dobijati VIP, to je subjektivno pravo admina, nemojte se prijavljivati i nemojte očekivati "nebesku pravdu". Radimo najbolje što možemo, ali nismo savršeni.

3. VIP privilegija je da se bude autor? cega? nadam se da to ne znaci da samo VIP clanovi mogu da budu autori tema na forumu posto su neki posmatraci (jos uvek) postavili veliiiikiiii broj tema i postova, sto nas opet vraca na 2. sto mi nije jasno.

* U planu su blogovi za članove, kao i uvođenje autora za pojedine sekcije magazina. A tu je i forum za moderaciju.

4. na sta se odnosi "pomazu razvoj sajta" i koliko je to "dugo sa nama"?

* subjektivni sud admina

5. sta sa duplim nickovima i laznim profilima?

* imate mogućnost da ih prijavite i mi ih brišemo non-stop. Koliko nam vi pomažete - toliko smo efikasni.

6. ako neprikladno izrazavanje i ponasanje na chatu i\ili forumu poveca posecenost sajtu u datom momentu, da li se racuna u "pomazu razvoj sajta"?

* imate administratore foruma, obratite im se. Chat koji sada koristite nema mogućnosti da se postavi administrator. Pre nekoliko meseci smo postavili jako dobar chat po mom mišljenju koji je omogućavao dodavanje administratora, ali ste ga vi ispljuvali kako nije lep i tražili nazad stari chat. Eto imate stari, ne može se poboljšati.

sto se avatara tice, uopste mi ne smeta sto neko na ovaj ili onaj nacin bira da se reprezentuje drugima, ali mi malo bzvz da u pravilima pise da to nije dozvoljeno, a ipak se odobravaju profili sa takvim avatarima.

* mi profile ne odobravamo, automatski su odobreni. Mi samo reagujemo na prijavu.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:42 pm.