Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima li ovde neke stvarno perverzne devojcice ili se sve pretvaraju da su fine?!
Ma ne sve su fine, ali se pretvaraju da su perverzneSmile Inspirise ih tvoja rolka;-)
Mislim da se sve ne pretvaraju... Neke cak i otvoreno to pokazuju! Obrati malo paznju pa ces videti...
Mayacat, odlican odgovor Smile
Inspirise ih tvoja rolka;-)
LOL

kazu da u svakoj zeni lezi vatra...
samo je treba potpaliti..
Smile

sve smo fine..a i nismo fineSmile
Dulke , pogresio mesto za to .. uzmes 20 evra i pravac ... sve preverzije sveta su tvoje- bez imalo ulozenog trudaSmile.
Dulke , pogresio mesto za to .. uzmes 20 evra i pravac ... sve preverzije sveta su tvoje- bez imalo ulozenog trudaSmile.
ali za 20 evra 2 meseca flat-aSmileSmile pa ti vidi...Smile
pozz iskraSmile
Sta da ti kazem...ima ovde svakakvih,ali mislim da su lezbosi jedino iskrena sorta ovoga sajta.
Sta da ti kazem...ima ovde svakakvih,ali mislim da su lezbosi jedino iskrena sorta ovoga sajta

DA li si siguran? Kad pogledam neku njihovu sliku procitam komentar: Ovu sliku sam vec video negde na internetu, kako te nije sramota... i slicno! Proveri, pa ces videti!!!
he he... sve iskren do iskrenogSmile
100 od 100 ce ti sapnuti javno,ma sve su iste,mislim da se sve pretvaraju.Sta da ti kazem,mozda jos lutaju,ustace stidljivo,razgoliceno,ali iskreno jednoga dana.Neke ce ti otvoreno reci,ima nas svakakvih.Obrati malo paznju,podji od sebe,pa ces osetiti.U svakoj zeni lezi vatra,samo joj treba iskra. Bravo za Iskru!
...u bre,kad je to pojeftinilo...al' je perverzija devalvirala..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:13 am.