Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da, kafaaaaaaaa..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
da se stavi nesto za rucak evil
ines kaže...

da se stavi nesto za rucak evil

ko ti kriv sto nisi skuvala vise...
Da se smočim u srebrnu vodu jezera mog.......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Ajkula te izela baš..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Izađem u dvorište, sa sve kafom i smutila sam smutija, da se zavalim u polustolicu polufotelju, čekam da izdeluje maskata razmazana po kosi, i uživam u zelenilu livade moje..
Donna..

#marijaserifovic
Za dremku. Kod mene samo sto nije kisica pala. A vala nije je bilo odavno. cool
Ostavicu iza sebe miris moga osmjeha.....da ga proganja.....♣
damica kaže...

Ajkula te izela baš..

U jezeru nema ajkule......samo Stojkove pirane sunčaju peraja po površini......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:55 pm.