Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"Orgazam dolazi pre seksa"
/Markiz De Saad/

Volim zgrade sa starim teretnim liftovima. Mali haustor, razlupana sijalica...Miris memle... Neko vecera kupus.. Mirise i riba...Promrzao sam, ali srce lupa kao zatvoreniku kad izlazi na slobodu... Stojim u uglu... U mraku.

Dolazi... Crvenokosa...Mozda i crnokosa..Igraju sene.. Dugi kaput, cizme do kolena...

- Dobro vece, kaže oprezno

Šutim...Poziva lift... Nikad da dodje...Sigurno je vise u kvaru nego sto radi...

Ulazimo... Ide na peti...Da, i ja ću...Unutrasnja vrata od drveta...Ništa se ne vidi izvana...Lepota. Ko podmazano...U ruci osetim britvu...Pritisnem STOP...

Vadim ostricu i zgrabim je za vrat.. Krklja... Nemojte, molim vas! Nemojte!! Osamarim je...

- Umukni! Može lepo, a može i drugacije. Stalo ti je do lica?. Onda polako skini kaput...Taaakooo...Okreni se sad prema zidu, raširi noge...Nemas gacice? Super...

Cvili. Boli je. Pljuvacka mi od napora pada na njen vrat, a njena curi niz moj dlan koji joj pritiscem na usta. Stavljam joj dlanove na zid lifta, gutam kosu dok se zabijam u nju...Sise joj se tresu ispod majice...Mumla,stenje..U jednom neprestanom jecaju...

Ispod mojih nogu nema poda..Kao da koracam kroz zrak...

Svrsavam kao davljenik...Srce udara ludacki...Ona se trese od grca... Stojimo tako par minuta...

Napokon, okrece se... - Da li je poljubac uracunat? - pita sa velikim umornim osmehom.

Može... Ostavlja mi trag karmina na ustima i uhu.

-Uhhhh. Ne mogu da dođem sebi...Pazite da se ne porezete nozem - kaze uz smeh.

Da platim. Koliko da vam dam - pita...Odgovoricu kao svestenik: "koliko date"...Smeje se lepo. Lepa je.

Vesna mi vas je preporucila. Znala sam da je prava stvar - popravlja odecu!

Stavljam lovu u dzep, jedva disem. (Idu godine, jebiga)..

Ponovicemo ako vam se svidelo, preporucujem se...Naravno, ali na drugoj lokaciji..Da smislim nesto ili ce vec ona..Možda parking, ili rani jutranji "provalnik"? Tada je sama kući.. Dogovoreno!

Kaže da ima prijateljicu koja takođe želi da se zabavi. Nazvace me da ugovorimo datum i satnicu... Moli da budem pazljiv. Prijateljica joj ima kamen u bubregu pa da ne preteramo..

- Ne brinite, smirujem je...

Izlazim.U obliznjem bifeu ispijem lozu. Ostatak love dajem lokalnom pijancu... Zapravo, nisam ja los, kako bi se pogresno mogao steci utisak. Jer, ne radim ja zbog love, već zadovoljstva radi!

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ja sam pomislio evo jedne adrenalinke jos, kad ono...
volimmacku
cvrc..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Daaa, nazalost...Licis, ali mnoge lice, a nisu..

Adrenalinci su posebna bica. Polju ljudi, polu bikovi.

Ajde bar si se malo bavila knjizevnoscu.
volimmacku
takoreći polju sam se bavila..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Hvala na "receziji" i ne brini, tesko se mozemo sresti u liftu. danas imam druge interese.. mada, ako me dama bas zamoli.. ali, ti si nazalost previse stidljiva za to..

Smile)
volimmacku
xaxaxaxaxaxaxa i uglavnom gledam u pod..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Napokon sam nesto saznao o tebi...Tja, svaki pocetak je tezak.
volimmacku
A sta je uvrnuto u prici? U priči je prikazan - život. Realan. Takav kakav jeste.
volimmacku
neš se ti leba ovde najesti...winkideaTongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
   lajkuje ovo
ne brini moldere, jedem ja sve u sesnaest! Smile

Sta fali, neka dame i ostali citaju.
volimmacku
Nisi čitala celu priču, ovo je samo igranje uloga, prati si fabulu grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
izvini, Lejla...obrisao sam Post...msm, Silovanje (cak i ako je rezirano) nije, za zezanje...!
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Oki je, obrisah i ja, da ne ispadnem ludica totalna grin Da, čudno malko izgleda, ali računam, ako je na dobrovoljnoj bazi, oki je, bitno da je njima lepo Smile
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.