Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Nije rec o provedenom vremenu na interntetu i pordjenju sa realnim zivotom. Naravno da je to neuporedivo. Pitanje se odnosi na rakciju okoline, kada kazemo da smo na nekom forumu, da kuckamo, da se druzimo, da imamo pricu preko msn-a, a da te osobe nikada u zivotu nismo sreli. Tu pada i neka razmena slika, upoznavanje. To upoznavanje je mnogima neshvatljivo, kao da se upustamo u neke "nedozvoljene" radnje u nesto sto je "nemoralno", neprihvataljivo za "normalan" i "moralan" zivot i "okruzenje". Drugim recima, delujemo kao "crne vrane", kao da radimo nesto sto je po carsijskim arsinima "nemoralno".
Kakvo je vase iskustvo u tome?

Moja iskustva sa tim osobama koje ne shvataju ovaj vid komunikacije su skromna,doduse malo njih zna da sam na ovome sajtu.Ovde sam otkako imam komp.nisam nikada bio ni na jednom drugom forumu,zato se "ponasam"ponekada detinjasto(atavizmi iz pravog zivota).U pocetku sam imao neku odbojnost prema upoznavanju na ovaj nacin a onda se promenilo.Shvatio sam mozda najbitnije ono sto sam svesno potcenjivao,postalo mi je mnogo bitnije kako neko misli nego izgleda.Prednost ove komunikacije je sto prvo spoznate zajednicke sklonosti i interesovanja sa onim sa kojim komunicirate.Zbilja nije bitno sta misle oni koji nas gledaju kako kazes kao "crne vrane",nemoralno je osudjivati bilo koju komunikaciju ako u njoj ima kvalitetne razmene misli i emocija.Nadam se da mladi alex79dozvoljava,da se nastavi ova tema..... 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:45 pm.