Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jos neke 2006. godine sam prvi put dosao na ovaj sajt. Internet konekcija je bila spora, a tada nisam imao cak ni tonsko biranje. Zanimljivo je koliki smo tehnoloski napredak napravili za samo 9-10 godina. Tada sam imao isti nick kao i sada i tada sam bio mozda citava 4 meseca na ovom sajtu koji je bio dosta jednostavniji i prostiji ali nam to nije smetalo da se tada lepo zabavimo. Clanovi: Kontras (koji je cini mi se i nasao zenu svog zivota ovde Smile ), Maycat, iskra, dr_olja, nereja i mnogi drugi (ne mogu svih da se setim) su bili veoma dobar razlog za provodjenje vremena na sajtu.
Forum je tada bio ziv, teme su se redjale jedna za drugom, pristup sajtu je bio besplatan, a broj clanova se veoma polako povecavao. Ipak, jezgro starih clanova je bilo konzistentno i nakon mesec ili dva je usledilo i prvo skupno sretanje clanova, cini mi se prvo u Beogradu, a potom i u Novom Sadu.
Naziv sajta je upoznavanje i cini mi se da smo tada svrhu naziva i opravdali, ljudi su se upoznavali i grupno izlazili. Tada je bilo jedva par fake-profila i svega nekoliko onih koji su nudili sexy usluge.

Onda, nakon 4 meseca sam ostao bez interneta i time okoncao svoj kratak staz na ovom sajtu.

Godine 2011. se ponovo iz znatizelje pojavljujem ovde, registrujem pod istim nickom i zaticem jedno potpuno drugacije mesto. Forum mrtav, pricaonica prazna, i odmah nakon 2 do 3 prijavljivanja na sajt me zaticu privatne poruke tipa "hoces ga macane" ili "transica sam tim se dicim" i povremeno od osobe koja je navodno iz Senegala preko google-translate-a (u stilu prestolonaslednika Karadjordjevica) salje prevedenu poruku i mail-adresu za dopisivanje. Sve u svemu, kompletna sistemska degradacija.

U medjuvremenu sam i ja otisao iz Beograda i samo povremeno ga posetim.
E sad je pitanje, ima li sanse da bar delic te nekadasnje atmosfere ponovo zazivi i mozda aktuelnim clanovima delimicno omoguci pravo druzenje.
I sto se mene tice dobro ti nama dosao..
Ajd sad zdravo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
   lajkuje ovo
vojislav kaže...

Ja sam ovde nov i mogu ti reci da i sada postoji jedno jako konzistentno jezgro gde mozes samo povrsno prici,nisu konzervativni vec uklopljeni u svoje likove koji su navikli jedni na druge,makar se neko non stop ponavljao nikom od njh nece pasti na pamet da mu ne daj boze skrene paznju makar saljivom opaskom.
Ne to neces videtiali ukoliko ti ne prihvatis nekoga od njih racunaj da ce te retko ko drugi prihvatiti i to ukoliko preguras razne provokacije i ispitivanja.
E sad obzirom da imas iskustva tebe ce verujem malo drugacije gledati i mozda malo zazirati od tebe ali mislim da ces im mozda cak kasnije i imponovati.
Toliko od cika Voje ,ostali ce se vec javiti ili ne ,svako ima svoj nacin.
Sto se mene tice dobro dosao. (nista ne pise sa druge strane panela)

Cika Vojo, drago mi je da je tako tj da postoje ljudi koji su ok i da to sve dobro funkcionise.
Nadam se da niko nece od mene zazirati, a siguran sam da Damica nece. Smile
A jesi i nekad bio tako zgodan kao sada Smile))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
   lajkuje ovo
Omg grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Kontrasica kaže...

A jesi i nekad bio tako zgodan kao sada Smile))

Zahvaljujem Smile lepo je kad te neko pohvali pa makar to bilo i u kontri. Smile
A je l se mene secas Smile

lajkuje ovo
ko se jos vraca na ovaj forum?rolllol
  i  lajkuje ovo.
Sharm kaže...

Cika Vojo, drago mi je da je tako tj da postoje ljudi koji su ok i da to sve dobro funkcionise.
Nadam se da niko nece od mene zazirati, a siguran sam da Damica nece. Smile

kako cika vojo, jebem li ga, pa valjda ste generacija Smile))

ines kaže...

ko se jos vraca na ovaj forum?rolllol

Kome je mnogo dosadno grin
Sharm kaže...

. . .
E sad je pitanje, ima li sanse da bar delic te nekadasnje atmosfere ponovo zazivi i mozda aktuelnim clanovima delimicno omoguci pravo druzenje.

Ima!

Bar' na 2 načina.

1. u snovima.
2. u mašti.
Kontrasica kaže...

A je l se mene secas Smile

Secam se izvesnog Kontre, ali zenske Kontre se ne secam. Mislim da si ti uletela u nekoj pauzi mog angazmana ovde. Smile
Sharm kaže...

Secam se izvesnog Kontre, ali zenske Kontre se ne secam. Mislim da si ti uletela u nekoj pauzi mog angazmana ovde. Smile

A dam'ce?

Nje se ne sećaš? shock
Uuuuuuuu e sd si ga naebo, dzentlmen..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Damice, pokaži mu ga..mesto, mislim grin
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:28 pm.