Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

msm, zasto upropastimo skoro svaku Temu, odgovorima, koji nemaju veze sa Temom...?!

uzgred, koja Tema vam je omiljeTa...?
Poslednja izmena Maj 19, 4:15 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Paparazzo!
Kada sam raspoložena nije mi bitno na kojoj sam temi, ako je luda ekipa tu..
Mada prijaju mi i teme koje me uozbilje..
Poslednja izmena Maj 19, 4:37 pm od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
DamicO, odgovorila si samo na uzgred...wink

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
   lajkuje ovo
Sve moraš da primetiš..

Zato što je nekad zanimljivije nadovezati se na nečiji post, nego odgovoriti na temu.. I tako post, po post i ode tema u q.. dođavola..Smile))
Poslednja izmena Maj 19, 4:46 pm od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
   lajkuje ovo
a, sta mislis...ko najvise kvari Teme...?
ako ne racunamo Vispija i Morskog...wink

Ma bre meni sve teme iste.....i msm da sam se otrovao jagodama neutral
Najgori od svu decu
Vispi kaže...

Ma bre meni sve teme iste.....i msm da sam se otrovao jagodama neutral

pokvaricu sopstvenu Temu...ali, moram da ti dam jedan Savet...!
ako vec toliko volis Jagode, konzumiraj ih, u tecnom agregatnom stanju...!

a ima ih i lepse upakovane,na kartoncicu!razz
Najgori od svu decu
nego, Vispi...znam da si rekao, da su ti sve Teme iste...
ipak, da te pitam...ima li neka ( Tema, ne Clanica ), koja ti je malo vise ista...?wink

Ja kad sam došao ovde bio sam skroz ozbiljan....pratio svaku temu i postovao po nekoliko redova.....a onda su me "izbušili"stariji članovi.....na svaki moj post imali su materijal da me zezaju.....MicaDA je bila u prvim redovima.....i onda sam se i ja zarazio.....

A voleo sam da čitam BR-a,KarlaNestašnog,Kameleona33(iako se nije slagao sa prvom dvojicom)NaturalSinnera,Miku011,SpustimeDignime....Kapetan duge plovidbe.....bila je ekipa pre extra....svađalo se sa stilom....ali se i kuckalo ozbiljno....poštovali su se stariji članovi......ovo danas......nema blage veze sa nekadašnjim forumom.....
Zare pa zar te ja ne postujem....ko nesudjenog tecu!grin
Najgori od svu decu
   lajkuje ovo
Vispi kaže...

Zare pa zar te ja ne postujem....ko nesudjenog tecu!grin

Ti si od starta bio takav.....prihvatili smo humor na obostrano zadovoljstvo......kako se samo Sasa71 smejao kad se mi dohvatimo......sećaš se mleka od kokosa...
   lajkuje ovo
aha,jbg da je vise takvih ljudi ja bih imao vise inspiracije za lupanje gluposti.Pozitivni ljudi pozitivan smeh i forum.Ovako i ja se natezem
Najgori od svu decu
   lajkuje ovo
Ne smem ništa da komentarišem dobiću ćušku na PP.....a jeste fali pozitive........
   lajkuje ovo
ajd onda svi da pazarimo aids i svi pozitivni grin

Taman ce vitezu produziti zivotni vek za 7-8 god koliko traje inkubacija grin
Najgori od svu decu
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:46 am.