Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

JUce nam je dosla Sara, ali nije tema zbog Sare, vec zbog muskaraca koji eto, lajkuju njene i slike slicne njenima (licne, ne sa neta) gde ona oralno zadovoljava drugog lika, i sex u 100 razlicitih poza... pa se eto pitam, kako to ikoga moze da pali, to sto ona zna?! Ja mislim da sve znaju... zato sto ona to radi?! takodje mislim da 90% zena to radi... sto ona sme da pokaze?! ne, ne razumem muskarce koji se loze na te slike... zasto misle da bi i njima devojak sa slike to radila, ako ne radi jelte za pare...razumem da se mnogi i zezaju, ili se bar jako jako nadam da se zezaju ...

pa dragi muskarci, je l se vi lozite na devojke koje svoje licne fotografije u razlicitim sexi pozama sa drugim partnerima objavljuju na drustvenim mrezama...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Wink

<br /

Da.......

seres ko foka lol

<br /
   lajkuje ovo
Uglavnom taj posao obavlja centralno grejanje, ali ko zna, priroda ubrzano troši resurse lol
Ja sam mračan, arogantan, surov, svirep, devijantan...
Kontrasica kaže...

pa dragi muskarci, je l se vi lozite na devojke koje svoje licne fotografije u razlicitim sexi pozama sa drugim partnerima objavljuju na drustvenim mrezama...

Iskreno, nije da se lozim...al', nisam ni gadljiv...wink
msm, sve zavisi od toga, da li je Objavljivacica moze da me uveri, in vivo...da nije koristila Photoshop...wink
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
eol1974 kaže...

Iskreno, nije da se lozim...al', nisam ni gadljiv...wink
msm, sve zavisi od toga, da li je Objavljivacica moze da me uveri, in vivo...da nije koristila Photoshop...wink

iskreno... nemam reci...

<br /
Iskreno kakve si odgovore od muškog sveta očekivala na zadatu temu?
Poslednja izmena Maj 22, 5:43 pm od damica.
Donna..
damica kaže...

Iskreno kakve si odgovore od muškog sveta očekivala na zadatu temu?

pa da, ocekivala sam i salu, i sarkazam, ali kako rece Zare ocekivala sam i malu dozu ozbiljnosti...ipak...

<br /
Kontro il se zajebavaš do bola, ili hoćeš da mi kažeš da nisi znala da se oni lože na sve što ima iole veze sa seksom?
Donna..
Kako da ih ne primećujemo kad su poveliki....razz
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
  i  lajkuje ovo.
vojislav kaže...

A sta se to tebe dotice,(svrbe te dlanovi?)
Kamo ga pitanjce za vas sto gledate u one 'povelike'sto "muskarci" postavljaju,
Hajde drage moje recite da ih ne primecujete Tongue)

Slave, iskreno da ti kažem likovi sa tako postavljenim slikama su mi uvek bili u startu jadni, naravno ako pričamo o avatarima, a što se tiče života, nećeš me privući ni donjom ni gornjom glavom, već onim šta ti je u glavi, gornjoj naravno..
Donna..
Kuću, auto, firmu, kamione, avione.. Budi muško, odrekni se svega pa da se raziđemo ko ljudi..Smile)))
Donna..
jel ta sara nekome pusila? roll
Lazna nada nikad se ne umori
Sama se spasi
Umori se onaj koji nosi je
I ona na koju glasi
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:56 pm.