Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Bila tema ne mogu da je pronadjem.

Elem zatrpavaju nas raznim informacijama, ponekad se zapitam ko je ovde lud, ovi sto pisu, ovi koji dopustaju da se to objavi ili mi koji citamo.

Pa, dragi moji, ovde mozete da napisete sta ste procitali, a ne veruejte svojim ocima Smile

Ja sam eto jutros procitala-naslov: Sex otkriva da li je partner zaljubljen u vas. ..hm. ..dobro, ajd da poverujem Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Slobodan Tanasković, čuvar objekata u Hercegovačkoj koji je bio svedok noćnog rušenja u Savamali, preminuo je juče popodne na VMA.

Tanaskovića su maskirani napadači vezali, oduzeli mu mobilni telefon i lična dokumenta.

N1 navodi da je on u bolnicu primljen pre nekoliko dana sa konstatacijom da je u predinfarktnom stanju.

Međutim, lekari u bolnici konstatovali su probleme sa organima za varenje, te je posle kraćeg lečenja, umro.

p.s. ako se meni nesto desi, slucajno, ovih dana...samo da znate, ako me nije ubio neki Ljubomorni Muz, sve drugo je sumLjivo...wink
Poslednja izmena Maj 27, 3:53 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Kontrasica kaže...

Bila tema ne mogu da je pronadjem.

Elem zatrpavaju nas raznim informacijama, ponekad se zapitam ko je ovde lud, ovi sto pisu, ovi koji dopustaju da se to objavi ili mi koji citamo.

Pa, dragi moji, ovde mozete da napisete sta ste procitali, a ne veruejte svojim ocima Smile

Ja sam eto jutros procitala-naslov: Sex otkriva da li je partner zaljubljen u vas. ..hm. ..dobro, ajd da poverujem Wink

Stvarno, toliko smeca u nasim medijima da je to za nepoverovati.

A najgore je to sto se da videti da je vecina clanaka zasnovana na nagadjanjima, a ne na cinjenicama, I neretko na licnim zakljucima 'novinara' na temama o kojim pisu. Nedostatak objektivizma, profesionalizma je bas upadljiv, a I gutanje slova I ne/pismenost je cesto primetna. Ovo su neka moja zapazanja iz nasih online news, a najzinimljivije je da takvi sebe zovu najtiraznijim u Srbiji. neutral
Poslednja izmena Maj 27, 4:00 pm od TaraOfid.
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
mad hattress kaže...

ma, meni je super sve u vezi sa anastasijinim rođendanom... mislim, nemam ništa protiv deteta, da je živo i zdravo majci, ali ako je to vest koja treba da nas preznoji od neizvesnosti, ja molim da se šopalovići vrate na repertoar...

nisam mogao da verujem, svojim ocima, kad samo ovo procitao:

Ko se još bavi ljudima koji nemaju šta drugo da rade nego kuckaju iza svojih lap topova. Nisam se nikad bavila komentarima, kad bismo tako gledali Novak Đoković nikad ne bi trebalo da izlazi pred publiku, ja ne bi trebalo da izlazim pred publiku... Jel Anastasija ne treba da slavi rođendan da bi neko bio zadovoljan, mnoga deca luksuznije slave rođendane pa nikom ništa.

Čim se piše o tome, znači da je ljudima interesantno. Kad je neka humanitarna akcija ne možemo da skupimo 5000 ljudi, a sada se skupilo 180 000 jer je to neka bezveze šala. Ja imam predlog za sve, svi da daju po euro i da nekom bolesnom detetu uplatimo lečenje. Evo i ja ću se pridružiti, i daću mnogo više, pa da ta grupa napokon ima smisla, rekla je Ceca.

'ej...!?!? ta Pevaljka je uporedila svoju cerku, sa Novakom...!shock

uzgred, koliko sam cuo/procitao Anastasija je dobila 100.000 evra, za rodjendan...! Masala...! samo, malo bi bilo, i 100 puta vise da daju u Humanitarne svrhe, koliko je njihov Muz/Otac opljackao...!
Poslednja izmena Maj 27, 4:07 pm od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
ARKANOV RIZNIČAR OTKRIO: Željko je imao sef pun novca i blaga, Ceca je uzela ključeve!

Pavle Stevović (61), bivši finansijski direktor svih preduzeća pokojnog Željka Ražnatovića Arkana, dao je 17. avgusta prošle godine izjavu pred sudskim notarom u Novom Sadu u kojoj prvi put, posle 16 godina, otkriva da je u sefu u prostorijama FK Obilić posle ubistva Arkana ostalo čak 20,9 miliona maraka u kešu, kao i torba puna nakita, brilijanata i skupocenih satova.
Nakon što je pucano na Željka i nakon što je izdahnuo u Urgentnom centru, zajedno sa ostalima sam iz Urgentnog centra došao u njegovu kuću, kojom prilikom je Svetlana Ražnatović odmah počela raspitivati ​​gde su ključevi koje je uvek nosio sa sobom i od kojih se nije razdvajao (i na kojima su se nalazili i ključevi od sefova), a bio sam u njegovoj kući i kada je to veče njegov sin Mihajlo iz Urgentnog centra donio jaknu pokojnog Željka, izvadio iz džepa svežanj ključeva, na kojima su se nalazili i ključevi od sefova, kako onog u kući tako i onog u njegovm uredu u FK Obilić.

Ove ključeve je Mihajlo predao Svetlani Ražnatović Ceci, u nazočnosti svih nas koji smo se tada nalazili u kući. Naknadno sam čuo da je te iste noći Svetlana Ražnatović poslala svoju sestru da promeni brave od ureda pokojnog Željka u prostorijama FK Obilić, na petom spratu zgrade u ulici gospodara Vučića u Beogradu, koja je to i učinila rekao je u izjavi Stevović
Poslednja izmena Maj 27, 4:11 pm od eol1974.

Juce sam umirala od smeha, bio mi drugar, on je jedna super faca, ja ga obozavam, ali kada se naduva, lupa za medalju!
I prica on onako sav ozbiljan da postoji snimak na YouTube, koji dokazuje da Obamina zena nije zensko, vec muskarac, te da su deca samo glumci, ali ajde to, nego kako je on sve to detaljno ispricao i upakovao, Jaooo davno se tako ismejala nisam.
E sada snimak Nisam trazila, posto me ne interesuje Smile

Znas ti Cvetank, da zene 100%znaju kada ih neko laze, a u reklame za mrsavljenje uvek poveruju :D

Kažu juče na radiju.......kao ko se vozi GSP-om nedeljno gubi 2,5 kg......jbt ja idem busom na posao godinama.....trebao bih da izgledam kao da sam iz Etiopije.......

Kažu juče na radiju.......kao ko se vozi GSP-om nedeljno gubi 2,5 kg......jbt ja idem busom na posao godinama.....trebao bih da izgledam kao da sam iz Etiopije.......

A Zare to vazi samo ako ne jedes, ovako nema sanse Wink

Kontrasica kaže...

A Zare to vazi samo ako ne jedes, ovako nema sanse Wink

Znam....nego slušam gluposti......

Znam....nego slušam gluposti......

Ma da, a di na put praznog stomaka lol
Ja moram da pojedem nesto cak i ako idem do prodavnice(dva minuta cak od kuce Wink ) a kamoli na posao Wink

Ja na posao kad idem razmotam u busu novinu i "pokidam"jedno pečeno pile....par paradajzOva i praziluk.....ovo zadnje da ti ne pričam odakle vadim da ti ne ogadim ta dva minuta do radnje......
A jasamo grickam, puna mi torba grickalica!

Znam.....i slaninica što je nestala sa sajma.....roll

Znam.....i slaninica što je nestala sa sajma.....roll

Pa i to je grickalica!!! Smile

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:50 am.