Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pozdrav! Sa devojkom sam vec pola godine i imamo relativno cest seks, zbog udaljenosti...ali ona jos uvek ne moze da svrsi onako kako bi trebalo...kako svi ocekujemo..Sama sebe moze da zadovolji za minut-dva, ali u nasem odnosu samo ja uzivam..jel ima neko neki savet, iskustvo...??
Pozdrav! Sa devojkom sam vec pola godine i imamo relativno cest seks, zbog udaljenosti...ali ona jos uvek ne moze da svrsi onako kako bi trebalo...kako svi ocekujemo..Sama sebe moze da zadovolji za minut-dva, ali u nasem odnosu samo ja uzivam..jel ima neko neki savet, iskustvo...??

lele ga na mene, pa možda SVI VI previše očekujete..................Smile))

lele ga u mene, pa možda SVI VI previše očekujete..................Smile))

Znala sam da ću te naći na ovoj temi lollol
Na ovom forumu rešavamo samo velike probleme! lol
e neka si mu rek'o DeAl...................Smile))

znači saS mali neće se zamaramo........................Smile))
Cek, cek, kazes da samo ti uzivas tokom vaseg seksualnog odnosa?
Hoces da kazes da ona NE uziva?
Hm, u tom slucaju vas problem je veci od samog izostanka orgazma...
Предлажем да се овај глобални, ма у ствари космички, проблем покуша решити тако што би се окупио концилијум од особа које се разумеју у ту проблематику. Верујем да би у њему могли да нађу своје место мој комшија Живота, као осведочени и љубитељ и љубимац бројних жена у Равнику и наша распуштеница на гласу у тој деликатној области звана од милоште Дара Троцевка (неки је зову и Дара Прдара по јунакинњи из једног романаWink. Та би комисаја требала да сагледа проблем и да предложи начин како да се он риши па да се деца више не муче.
Brate , ti neznas da jebes , sta da ti kazem shock
e neka si mu rek'o DeAl...................Smile))

znači saS mali neće se zamaramo........................Smile))

Nasa Mica samo na edukativnim temama u poslednje vreme lollollol
VI SE ZEZATE A DECKO IMA PROBLEM, MOJ SAVET TI JE, NADJI
DEVOJKU KOJA CE DA UZIVA SA TOBOM, A NE "SAMA SA SOBOM"
NIJE TU PROBLEM KOLIKO CESTO, DALJINA ITD. PROBLEM JE
NEGDE DUBLJE... :?:
nek prestane da uziva sam sa sobom, stvar je u navici...nek se navikava samo na tebe.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:26 am.