Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

dakleM, verovatno ste culi...Premijer je najavio da se ce primati Gradjane, jednom nedeljno, u gore navedenom terminu...

da budem Iskren, meni to vreme odgovara...! msm, taman tad' se vracam kuci, iz Kafane...pa, mogu da svratim, do Nemanjine...da ga pitam nesto, u vase ime...

znaci, ako imate neko Pitanje, za Premijera, ne morate da ustajete u cik zore...kazite meni, a ja cu mu preneti...i, naravno, obavesticu vas ovde, sta vam je Premijer odgovorio...
Poslednja izmena Maj 31, 4:13 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Pitaj ga, koji sjaj za usne koristi, fenomenalan je grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
   lajkuje ovo
zapisacu to Pitanje, u rokovnik...
samo, bojim se, da Premijer ne pomisli, da sam i ja Peder...rollwink

p.s. ako smislis, neko drugo Pitanje, ti javi...

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Haha, šalila se grin A, sada biću ozbiljna i u skladu sa temom..Zašto u svojim reformama ne krene od svoje kuće, tj stranke, nego se i dalje nastavlja finansiranje enormno velike stranke, koja realno, ne nudi ništa konkretno?
mogu da ti kazem, sta ce da mi odgovori, na to Pitanje...i, bez da ga pitam...!

reci ce, da se njegova Stranka finansira u skadu sa Zakonom...i, da bi se on pre ubio, nego, sto bi nesto ukrao...!

naravno, o'ma posle Odgovora, rekao bi : neka udje sledeci...!

p.s. tvoje Pitanje je, naravno, na mestu...ali, 'ajde da se potrudimo, da ga pitamo nesto bolje/teze...?!
Poslednja izmena Maj 30, 3:56 pm od eol1974.

Joj, ja mislim kada bih ga videla da ne bih pitala ništa grin Iako sam prilično apolitična, bilo bi samo ono..piiiip...piiip ali, vi..piiip grin
Poslednja izmena Maj 30, 3:57 pm od Lejla83.
   lajkuje ovo
Zuti Macore...jel' ti to 'oces da kazes, da bi i nama bilo bolje, da samo 'ranimo ovog naseg Premijera...i, da mu ne damo, nista da radi...?!rollwink
Poslednja izmena Maj 30, 6:29 pm od eol1974.

Jok more! Nego zbog ove globalizacije i uticaja velikih sila isti ti plajvaz ko ti je šef države.

pa, nije Premijer, Sef Drzave...! msm, imamo mi i Predsednika...!
al' on je Covek-Seljak...pa, ne ide, da prima Gradjane...wink

uzgred, koliko ja vidim/cujem, Obojica se Fale, da su dobri... i s'Rusima...i, s'Amerima...roll

eol1974

pa, nije Premijer, Sef Drzave...!

Isti ti je to plajvaz.

Sjaši Kurta da uzjaši Murta.

dobro, bre... Zuti Macku, mora da ima nesto, sto bi ti pit'o Premijera...?!idea
msm, neki posebni Azil, za Zute Macore...ovo-ono...?rollwink
Poslednja izmena Maj 30, 6:53 pm od eol1974.

Samo use i u svoje kljuse.

ok...! al', da znas...ko nije pit'o, nema posle pravo, da se zali, na Premijera...wink

Pitaj ga el oće da se uda za mene?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
damica kaže...

Pitaj ga el oće da se uda za mene?..Smile))

jes', pa da moram da menjam Potpis, zbog tvog Pitanja...!wink
Poslednja izmena Maj 30, 8:14 pm od eol1974.

Ne moraš.. To će bude samo formalno.. Računam sa ću ga kao rođena žena lakše ubedim DA MI VRNE ONIH 10%..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
damica kaže...

Ne moraš.. To će bude samo formalno.. Računam sa ću ga kao rođena žena lakše ubedim DA MI VRNE ONIH 10%..Smile))

A pazi, mogla bi se sexas sa takvim likom lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
damica kaže...

a, je se pitam, odavno...sto se ti drzis za glavu, na tom Avataru...rollwink

sad mi je jasno...!idea racunas, kako da naplati tih 10% Premijeru, onako, Kumaltivno...wink

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:41 am.