Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je moj forum, msm ne moj licni, ali kada me pitaju gde provodim svoje slobodno vreme, sa kim mogu da budem bas takava kakva jesam, kome smem reci sve u lice, moj odgovor je moj forum..tu mogu i da se smejem, i da placem, ljutim i zezam, ovde mogu doci u pidzami i popiti onako komirana jutarnju kafu...

a o cemu je rec na tvom forumu??!!! pafff, pa ovaj... ima teme, ima... dobro, ali o cemu diskutujete... -pa...uglavnom ko je nov a ko stari nik...I ono svakodnevnica...
dobro, sta jos...
-paaaa ovaj gledamo sicice.... da ima slicica...
Slicica, kakvih slicica ?

-paaaa jbt svakakvih, imao crno bele recimo i sarene, imamo smesnih slika.. one mogu biti i crno bele, znas...

i to je to, slike i tema o novima...
-neee, bre, imamo i muziku...kakvu god zelis, vise tema, imamo tuzne, imamo brze, imamo narodne imao etno... imao i one malo zesce i poklanjamo peseme, aham :D
kako poklanjas pesmu?...
-pa iskopiram link sa you tube i nakacim i napisem da poklanjam... eto... lol

dobro i sta jos?

a jbt sto si dosadna imamo temu sta nam se mota po glavi i onda mi diskutujemo ovde sve sto nam padne na pamet...imamo i igru istine i tu isto pisemo sta nam padne na pamet, ne mora biti vezano za temu...

dobro, sada mi jos kazi, koje prakticne savete ti daje forum? Edukujes se ili neke korisne informacije,m?

-paaaa sada ne bas, ali eto ponesto saznam o pecanju, muzici, pa o vremenu, pa o emocijama kada neko nakaci sliku, onda pije se mnogo kafe, mi forumasi bas volimo kafe, a da, lepa ne voli kafu, ali generalno svi volimo kafu, dobro neki vole i alkohol, i svi volimo sex i rado ga se secamo, i umemo da dajemo savete najbolje na svetuSmile))

i koliko kazes da si na tom forumu?

pa jbem li ga, ne brojim, dugo, tamo vreme leti znas Smile))

ako smem da zakljucim tvoj forum je bas glup!!!
-e ne semes i mrsbreupm!

jbg ja ga nisam mogla opisati bolje mojoj poznanici, mozete li vi ?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
auuuuu sestro ala si se ti namučila da objasniš nešto što se ne može objasniti..

ma ovaj forum je super, samo sto nam nedostaju neki stari i malonovih da bi bio živahniji..

meni je ovo mestašce super za ubijanje vremena..dodjem, iznalupam se i odem..i kao to mi je ok
Zare, ima i izdvojenog odeljenja iz Drajzerove, morali su negde da nas smeste grin
Poslednja izmena Maj 31, 7:43 pm od Lejla83.
I just love the way you're running out of life..

Ima nas sa raznih strana.....evo recimo Lenka....ona je iz Toponice.....

to nije vazno, sve dok ovaj vid terapije pozitivno deluje
moj, tvoj ili nas..ali ne mogu da ne primetim priliv vremesne gospode na ovaj forum..

da ne postoji neki popust za penzionerelollol
Kontrasica kaže...

jbg ja ga nisam mogla opisati bolje mojoj poznanici, mozete li vi ?

opisi prvo ti meni, tu tvoju Poznanicu...wink

a, sto se tice ovog Foruma/Sajta...na njega sam dosao, pre nepune 3 godine, zbog posla...
ondaK sam "upoznao", nekoliko interesantnih Nikova/Likova, i, ostao sam tu...smile
tako da, mogu slobodno da kazem...i ja ga dozivljavam, nekako, kao svoj...smile
Poslednja izmena Jun 1, 1:03 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Eole mala meter i sumska jagoda, udata vec 25 godina, dvoje dece i gleda pink, cak i ovde ima sve kanale pinkove.

Kontrasica kaže...

Eole mala meter i sumska jagoda, udata vec 25 godina, dvoje dece i gleda pink, cak i ovde ima sve kanale pinkove.

ufff...! dovoljno sam cuo...!
samo, nije mi jasno, kako se udala...?roll
mada, mislim da znam...pre 25 godina, nije bilo Pinka...!wink

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!

Signal za pink je pušten u prvoj polovini 94-te godine prošlog veka.....ja bio na odsluženju vojnog roka na Fruškoj Gori.......a par meseci pre toga nestala je("misteriozno")oprema namenjena televiziji StudioB........i nikad nije nađena....

pa, to sam i ja kaz'o...!wink

uzgred, za 22 godine, koliko postoji Pink, ja sam promenio otprilke toliko (22) stana/kuce...i, kako god se negde uselim, prvo sto uradim je to, da obrisem/skinem Pink, sa Tv-a...!

eol1974 kaže...

ufff...! dovoljno sam cuo...!
samo, nije mi jasno, kako se udala...?roll
mada, mislim da znam...pre 25 godina, nije bilo Pinka...!wink

Nije to nista, i muz i pas joj gledaju pink Smile))

ti si Udata...?!shockwink

eol1974 kaže...

pa, to sam i ja kaz'o...!wink

uzgred, za 22 godine, koliko postoji Pink, ja sam promenio otprilke toliko (22) stana/kuce...i, kako god se negde uselim, prvo sto uradim je to, da obrisem/skinem Pink, sa Tv-a...!

Jao Eole, pa ti ko ja, lutalica lol

p.s. ali gde god idem, svoje cebe nosim!!! Mislim da i ono ima nekih 200godina putovanja!

Kontrasica kaže...

Jao Eole, pa ti ko ja, lutalica lol

p.s. ali gde god idem, svoje cebe nosim!!! Mislim da i ono ima nekih 200godina putovanja!

dzabe me Fatas, na Emocije...msm, ako si stvrno Udata...wink
Poslednja izmena Jun 1, 5:19 pm od eol1974.

aha jeste..ko sto ja imam 18 god razz
Najgori od svu decu
   lajkuje ovo
eol1974 kaže...

dzabe me Fatas, na Emocije...msm, ako si stavrno Udata...wink

Tja! Ebi se! Nisam na to ni pomislila, mada su za tebe udate fatalne, a ja nisam, msm fatalna Tongue

lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:27 pm.