Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Smile
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ma, nigde mi se ne ide... Svoja kucica, svoja slobodica...
Kazem muzu, ,,idi sam - mozda ulovis neku ribu... da promenis malo... "
Poslednja izmena Jun 25, 2:00 pm od Vanilica.
Attachment-i
Jel vido neko mog Milojka?
Juli Grčka, avgust za promenu Grčka..Smile
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Идем опет у Панго, држава Вануату!
damica kaže...

Juli Grčka, avgust za promenu Grčka..Smile

U pravu si,dobro je promeniti s vremena na vreme Happy
   lajkuje ovo
Idem 10 dana u Gornju Stražavu.... Potom 5 dana u Prokuplje..... I posle 15 dana u Kruševicu,Tovrljane, Arbanašku i Pestiš...... Možda svratim i u Statovac(gornji, srednji i donji) kod šurnjaje i u Bojnik kod zaove......lelele ću odmorim od bEoGrAđAnA......

Nju će qm Petrašin...

Da sam peder, i ja bih je kres... Gledam je sinoc na Pinku, bas je muzevna.
Ma, kakav godišnji odmor, meni je puno i nedelju dana odmora..grin Ne volim odmore, neeee grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:08 pm.