Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

seka i ja letimo za Pariz lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
nidje, kupio sam sinu laptop. ostalo mi malo para na par flasa piva i kilu mesa za rostilj.
Poslednja izmena Avgust 6, 10:23 am od zedlion.
-Sta radi zena koja ne pije pivo, na Oktoberfestu?
-Izlaze grudi.
Skiathos Grcka..uskoro
Poslednja izmena Avgust 6, 4:50 pm od samo-tvoja.
Every part of me is a part of you !!!!
damica kaže...

Fala Leposava divna si.. Ću otkupim kilo, dva tikvica od tebe..:*

Lepa se obrisa...opetroll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Što bre?
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Nadam se pametno..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Tetka,cujes li ti sebe sta pricas?rollMisko je u pitanju...msm pamet i on kao postenje i ja!razz
Najgori od svu decu
Lepa je najavila novi make-up

eto zasto Smile
whooosh i am a dolphin !!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:49 pm.