Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Ludi ivan je...?
Jun 8, 2016 od
...
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Teme: ludi Ivan
stara ljubav, zaborava nemalollol
ma samo da ti istekne mesec dana kod zareta! :D
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
zedlion kaže...

ma samo da ti istekne mesec dana kod zareta! :D

ma bezi tamo..zgadio si mi se za sva vremena sa onim danasnjim receptom..dva sata mi je bila muka, kada sam procitala ono
M_r_v_i_c_a kaže...

Zar nije Grozni, Ivan Grozni...roll

On je Grozni, nije ludi. mrgreen
ines kaže...

ma bezi tamo..zgadio si mi se za sva vremena sa onim danasnjim receptom..dva sata mi je bila muka, kada sam procitala ono

nemas ti pojma sta je dobro. Tongue
Nemam pojma ko,ali ce uskoro da se vrne i ludi bosanac...mozda i nece, nema Karla Unhappy
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
izem vam temu, ja o macorima, a vi samo o mozgu meljete. lol
zedlion kaže...

nemas ti pojma sta je dobro. Tongue

"dobro" je stvar ukusa
Cvetanka kaže...

ma ona je seljanka zna samo za rostilj i piKtije....

u mom selu se ne jedu ni pihtijelol
zedlion kaže...

izem vam temu, ja o macorima, a vi samo o mozgu meljete. lol

priče o ivanu i macorima su davno ispricane..nisu zanimljive vise
Mogu da zaključim da je čika Ivan kuvar ili se zajebavate?!..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
damica kaže...

Mogu da zaključim da je čika Ivan kuvar ili se zajebavate?!..Smile))

ma zed se nešto okomio na njega..jeste on malo zajeban ali takvog ga je napravio život, ali sto se zed kaci na njega nemam pojma roll

a sta ti mislis mico da ja zaprosim ivana?
ines kaže...

ma zed se nešto okomio na njega..jeste on malo zajeban ali takvog ga je napravio život, ali sto se zed kaci na njega nemam pojma roll

a sta ti mislis mico da ja zaprosim ivana?

E neće da može.. Kad si do sad čekala ima da bude baja k'o avion, da te voli, da te nosi, da te trpi, da bre ćuti i sluša.. Msm mož on da se pobuni, ali džaba mu.. I da ima godina približno kao i ti..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:50 am.