Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

S novtzem si zmaj, bez novtza tzrv. Bolje je da ti zavide, nego da te sazhaljevaju.

Herodot
jes vala
Bolje biti Ziv nago Mrtav
"Juce sam bio pametan. Stoga sam zeleo menjati svet. Danas sam mudar. Prema tome menjam sebe."

(Sri Chinmoy)
"Patnja zadaje bol samo zato shto je se bojish. Ona te proganja zato što bjezhish od nje. Ne morash bezhati, ne morash je se bojati. Morash voleti...
Dakle, voli patnju. Nemoj joj se odupirati, nemoj bezhati od nje. Okusi kako je ona u dubini slatka, predaj joj se i nemoj je primati s mrzhnjom. Tvoja mrzhnja je to shto ti nanosi bol i nishta drugo. Patnja nije patnja, smrt nije smrt, ako ih ti ne uchinish time..."

Herman Hesse
Takt je veština da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja ili budalu.

(Howard W. Newton)

Čuvaj se malih pukotina; mala će pukotina potopiti i veliki brod.

(Benjamin Franklin )
Nema niceg uzvisenog u tome da budem bolji od drugih.
Prava je uzvisenost da budem bolji od prethodnog sebe

indijska poslovica
Uzmi ono sto mozes da imas. Uzivaj u onome sto si uspeoi da izvuces i ne zali previse za gubicima.

Robert Dzordan

Hrabro je pozeleti srecu svome bolu, i biti resen, ne dopustiti nikome da te tesi. Ali jedan nov lik gleda kroz moja vrata i podize oci k mojima. Ja mogu samo moje srce suuze da utrem i da izmenim melodiju svoje pesme. Jer vreme je kratko.

Tagore
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo...

(Tagore )
duga kosa, plitka pamet

narodna poslovica lollollol
Bolje sto godina usreci i u izobilju nego 5 dana u dana u bedi i nemastini

Bob Rock
Prava pravda je savest.

Igo

Samo jednostavne stvari nikad ne razocaraju.

Remark

Zivi kako mozes, kad ne mozes onako kako hoces.

Latinska poslovica
Cud je zenska smijesna rabota.... wink

P.P. Njegos
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:54 pm.