Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Što volim kad ispadne pičvajz pa isplivaju razne stvari na površinu........čuo/la sam ovo ili ono od tog i tog........stalno ista priča....večito ogovaranja neka a nikako imena da se kažu.......

Ovo je tema(unapred osuđena na propast) za one koji bi hteli, voleli, želeli da podele imena forumskih tračara......

Ja priznajem Lenki sam istračerisao sve koje sam poznav'o pre nje!
Obožavam da ogovaram..najčešće pišem o tome šta je ko obukao, prosto taj outfit mi je bitan grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
ja ti kazem istinu o svakom i zabole me. nekad cak odam i sa kime ste se kresnuli. zavisi s kim pricam. Tongue
nije bitno meni, vec onima koji me pitaju. a 50 % forumasa se kresnulo sa nekim sa sajta. ja znam. Smile

Što volim kad ispadne pičvajz pa isplivaju razne stvari na površinu........čuo/la sam ovo ili ono od tog i tog........stalno ista priča....večito ogovaranja neka a nikako imena da se kažu.......

Ovo je tema(unapred osuđena na propast) za one koji bi hteli, voleli, želeli da podele imena forumskih tračara......

nisi dovoljno lol
elem ljubicice, trebalo mi je neko vreme da shvatim, da neke devojke mi ne dolaze na kafu zbog mojih lepih ociju, vec da cuju forumske traceve.
ti si dosla da vidis moje oci! :*
Cvetanka kaže...

pa taman toliko da kad se opustis i mislis smirili se kad ono vidis da si se zezno...

ja mogu da pricam o tome ko je ko da pogadjam kad se neki nov nik pojavi na koga mi od starih lici ali da kazem iskreno...pljujem ja na sva ta ogovaranja ko ima muza ko ga nema ko ima decu ko ih nema ko se svalerise ko ne zabole me....

i jos ovo...volim Mileta pa nek puknu dusmani!

ma mi se nismo bavili tim pricama..samo mi je detaljno opisao sve muskarce koje je upoznao..bas me briga za zene lol
zedlion kaže...

nije bitno meni, vec onima koji me pitaju. a 50 % forumasa se kresnulo sa nekim sa sajta. ja znam. Smile

umrecu pripadajuci onoj drugoj polovinievil
Cvetanka kaže...

pa pametno pitas ciljano sto te interesuje a ne ono da ti se zbrka ko sta gde s kim kako ...uzas....

sto bi rekli ovi malo prostiji
"ko se jebe neka se jebe, ja gledam sebe" lol

nego da te pitam cveto, koga je zed sa foruma opaliolollol
ines kaže...

umrecu pripadajuci onoj drugoj polovinievil

dopadas mi se samo ti je nosic malo dug lol
Cvetanka kaže...

eto ja nemam sta da krijem i pricam tajno ti si visok lep covek imas stav kulturan si malo zamlacen al to ti i nije neka mana samo malo frizuru da promenis i mogao bi da imas koju pozelis....

nisi videla moju novu frizuru?
lol
zedlion kaže...

dopadas mi se samo ti je nosic malo dug lol

ma poljubis ti mene u taj dugacak nos lollol

uvek mislim da nije bitno sta kaze, vec ko kaze... spletkarenja ne volim, rekla kazala...
raspitivati se takodje ne volim mnogo, ljudi kazu onoliko koliko imaju poverenja u mene, i ja tako isto o sebi...

a o forumasima sve znam...

lenka uziva u sado mazo igricama...
Zare vole Micu
Sejlor ne ebe nista vec godinama...
Eol je svaki dan pijan ko letva...
Zed pati i dalje za pravom ...
Damica hoce na more...
Plavkica samo sopinguje niti kuva niti sprema...
Lejla leti i bez metle...
lepa juri Mileta, a kada ga nema dobar joj i Mladjo... strasno
Mileta bole uvo vezba i samo o politici pise
Mladj se zaljubiskao...plasim se srcka ce ga strefi...
Morski dolazi odlazi, cas oce da je peder, cas nece... puko je sasvim
Seprtlja je opasan...
Vispi i dalje krade i malo malo pa ga navataju...
Zaboravko i Azdaja su telepatski povezani...

pitaj me, sve znam lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
zajebala si se, za zeda,

za mene lazu da sam pedofil, da sam zenskaros ali kao da nisam jos ni prcao,
jedan kreten trazi od moje prijateljice moj telefonski broj da mi se javi i da me nadje,
drugi kreten opseda moje najdraze prijateljice na fejsu redom i tvrdi da je moj deda tamanio zidove u ausvicu i da sam antisemita.
i to su vam najpopularniji clanovi umesto u zemlju da potonu!
Poslednja izmena Jul 9, 10:48 am od zedlion.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:04 pm.