Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam kako kod vas, kod mene ona lista posetilaca profila sa slicicama se osvezava jednom u pola godine. Ono, maltene dosade mi profili koje gledam tamo dan za danom. No, nije to razlog sto vam pisem. Zabrinuo sam se sto prvi put u istoriji imam vise muskih posetilaca profila od zenskih. Sta se desava? shockshockshock
...ja kad god dođem, meni svježa!... (mrzi te adminka!?!)...cool
rum_punch(manki)live.com
sasvim mogoce, odnosi su nam prilicno neutralni
...a što se tiče drugog dijela tvog posta...pa, znaš, trenutna moda je da dječaci preferiraju čike sa iskustvom, a djevojčice tete sa iskustvom...smilesmilesmile
rum_punch(manki)live.com
Mićko ne loži Zeda objesiće se međ šuMke na tavanu.....

Elem mene briga ko mi zvrji po profilu.....i ne bih vol'o da se osveži......onda će mi nestane Skvo....bemjebaš....

Mićko ne loži Zeda objesiće se međ šuMke na tavanu.....

Elem mene briga ko mi zvrji po profilu.....i ne bih vol'o da se osveži......onda će mi nestane Skvo....bemjebaš....

Skvo je bila kod tebe? shock
zedlion kaže...

Ja,ja naturlich.....bilo je i das ist shpritzenzy.....cvaj minutn....
zedlion kaže...

Ne znam kako kod vas, kod mene ona lista posetilaca profila sa slicicama se osvezava jednom u pola godine. Ono, maltene dosade mi profili koje gledam tamo dan za danom. No, nije to razlog sto vam pisem. Zabrinuo sam se sto prvi put u istoriji imam vise muskih posetilaca profila od zenskih. Sta se desava? shockshockshock

kod mene se menja svakodnevno
ines kaže...

kod mene se menja svakodnevno

ma jok, meni polugodisnje, mada ja stalno i ostajem ulogovan, a ni chat mi ne radi, predpostavljam zbog chrome.
I meni se koči..profil grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Aham Smile
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
zedlion kaže...

ma jok, meni polugodisnje, mada ja stalno i ostajem ulogovan, a ni chat mi ne radi, predpostavljam zbog chrome.

zedicu...sad sam pogledala..meni se ta listica promenila posle sto godina..nesto se desilo...mozda je tvoja tema doprinela tome da neko cekira tu opciju smile
zedlion kaže...

Uzgred.....osvežena danas.....Zede zamalo da te ronem......nestala mi Gala i ona glavata Skaly.......a tu mi je skvo......imam i dalje pozitivnu....i još nekog neću kažem koja je.....da joj ne dižem cenu.....a baš i nije trebala da mi bulji po profilu....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 pm.