Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada sam tamo otisao, hteo sam zauvek da ostanem. Ta opustenost a profesionalnost, ti argentinski restorani sa bifstekom, pa kanali, lale, lepe zene...
Uf....
moram da priznam, dzoint, iako je legalan, nisam probao iz principa, no pobrao sam najlepse lale

zedlion kaže...

moram da priznam, dzoint, iako je legalan, nisam probao iz principa, no pobrao sam najlepse lale

Ovo je prelepo, zaista Smile
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
   lajkuje ovo
nisam. jok. ne placam ja za take stvari. no, pogledao sam. kod njih je 50 eur, i u vreme kada je kod nas bio 100. sada je kod nas 10-20, tamo je jos uvek 50. em neka nova glupa moda, sve su farbane plave i lice jedna na drugu. :D
Hajde Sladjo, iz prve ruke, kako je živeti u Holandiji? Smisao za humor tamošnjih ljudi, kakav je, druže li se medjusobno? Ima li odlazaka do klubova kao kod nas? Smile
Poslednja izmena Jul 24, 3:29 pm od Lejla83.
Lejla83 kaže...

Hajde Sladjo, iz prve ruke, kako je živeti u Holandiji? Smisao za humor tamošnjih ljudi, kakav je, druže li se medjusobno? Ima li odlazaka do klubova kao kod nas? Smile

ima dobrih bosanki, s njima se moze u klub. Smile
   lajkuje ovo
Imate li saznanja, kakvo je školstvo, vrtići? U Norveškoj čuh, da deca nemaju klasične sveske, nego tablete tj ipede, na kojima su im sve lekcije? Smile
Poslednja izmena Jul 24, 3:52 pm od Lejla83.
Eto, to je uredjena država, radiš i bar znaš za šta radiš..Ovde kada bi to primenjivali, kao što ne žele, bili bismo sto puta bolje i uredjenije društvo Smile
Morski Konjic kaže...

Izvini, kad je kod nas bilo 100 evra? Ili mislis na mjesecnu pretplatu?

cini mi se da je pre 10 godina ta bila cena, 100 do 120. sad ne gledajmo najnizi sloj. ne secam se tacno.

crveni fenjeri, to ti je maltene u centru grada
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:45 pm.