Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovde mozete kopirati najbolje postove koju su vas nasmejali, odusevili.

Kopirajte i napisite ciji je post.Smile

Ps. Pretrazivala sam forum i nisam uspela sa nadjem slicnu temu. Smile
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
lol
Ono sto je mene duboko povrijedilo kao covjeka je zlatna medalja ovog hrvatskog strijelca Josipa Glasnovica. Ne bi to bilo nista neobicno da covjek nije slabovid. Naime, mediji na sve strane pricaju da covjek slabo vidi na desno, upravo ono oko na koje je nisanio.
Eto, poluslijep covjek ispogadjao skoro sve, a ovi nasi zdravi pa ne mogu nista.

Vilin konjic Smile
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
lol

Pa ono jes....izgleda kao da slušam tehno dok to radim.....msm takva mi je faca.....

My_name_
Očito je da vam se ne svidja tema. Ko vas šiša. Tongue

I za danas nema više postova za kopiranje. Svi nešto, bla bla trutj.
Heeeej ovo je odlična tema, no mi promakla danas.. Sutra će radimo na njojzi..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
A oće bude sexa na ovu novu temu
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
lol

lazes stajao si pored mene, nista nisam osetila....

Omašila si svoju temu.. To za da osetiš je u one eroCke doživljaje..Smile))

DamicaSmile
M_r_v_i_c_a kaže...

Laku noć .....jbtTongue
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....

Nije ti ovo tema za neinteresantne postove.Smile
Meni je ovaj najinteresantiji od večeras.......

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Sad bi i da te provozam?Smile
Ne ne pada mi napamet....pa da mi nabijaš na nos kako to sve imaš a ja idem busolom.......još si i višlja,lepša,zgodnija i muževnija od mene........hvala ali ne hvala......

Ne ne pada mi napamet....pa da mi nabijaš na nos kako to sve imaš a ja idem busolom.......još si i višlja,lepša,zgodnija i muževnija od mene........hvala ali ne hvala......

hahahahaha

Kajaces se jednog dana, samo da znas. Smile
Ko će se kajati vreme će pokazati......

IgJaju se deca.. ona njemu kaJaćeš se jednog dana, on njoj, ko će se kaJati pokazaće vreme..Smile))
Sram vas bilo.. kad porastete i naučite da izgovorite slovo R pričajte o kaJanju..Smile))
Poslednja izmena Avgust 12, 7:38 am od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:22 pm.