Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Heeeej ovo je odlična tema, no mi promakla danas.. Sutra će radimo na njojzi..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
A oće bude sexa na ovu novu temu
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
M_r_v_i_c_a kaže...

Laku noć .....jbtTongue
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Meni je ovaj najinteresantiji od večeras.......

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Ne ne pada mi napamet....pa da mi nabijaš na nos kako to sve imaš a ja idem busolom.......još si i višlja,lepša,zgodnija i muževnija od mene........hvala ali ne hvala......

Ko će se kajati vreme će pokazati......

IgJaju se deca.. ona njemu kaJaćeš se jednog dana, on njoj, ko će se kaJati pokazaće vreme..Smile))
Sram vas bilo.. kad porastete i naučite da izgovorite slovo R pričajte o kaJanju..Smile))
Poslednja izmena Avgust 12, 7:38 am od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ludi Alen, na temi dupli/lazni nikovi:
"Malo nas je, al smo govna....shock "

Blago Sladji, garant se non stop smeje lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Da izvadim ovu finu temu...wink

Damica: lol
Ja se pitam što mi nema Kalenceta, a ono Lale i Šeprtlja pušu u avatarima, a ovaaj moj je sad osetljiv na duvanski dim..Smile))
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:14 am.