Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

msm, znam da je red, da se saceka 100 dana...pa, da se tek ondaK Kritikuje...al', vec smo cekali, 100 dana...da bi dobili novu/staru Vladu...!

dakleM, da cujem, vasa ocekivanja...

"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Ista su očekivanja kao i u putnika od 10.04.1912.....
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
eol1974 kaže...

msm, znam da je red, da se saceka 100 dana...pa, da se tek ondaK Kritikuje...al', vec smo cekali, 100 dana...da bi dobili novu/staru Vladu...!

dakleM, da cujem, vasa ocekivanja...

lele ovde ni jedan za muvanje.... rolllol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Ista su očekivanja kao i u putnika od 10.04.1912.....

Titanik se bar pamti....! mislis li, da ce neko pamtiti ovu Vladu, za 100 i kusur godina...?!roll

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
eol1974 kaže...

Titanik se bar pamti....! mislis li, da ce neko pamtiti ovu Vladu, za 100 i kusur godina...?!roll

oce!
bice za primer, kako ne treba birati lol

Priča se u Čaršije da je Vučko bio pod veliki PritisaK i od strane Vašington i od strane Brisel i od strane Moskve, u vezi sa nekim od personalnih rešewa u novoj Vladi.

i ja sam cuo...svasta-nesto...! al', izgleda da je najveci pritisak bio od Gay Lobija...!wink

Pobratime...da te pitam nesto...?!
zar nije sve ovo moglo da se resi Rekonstrukcijom Vlade...msm, kakva ja bila svrha Izbora...!?

Mile man se politike, nego oli ces ti sa mnom u taj Nis...
p.s. slucajno sam sam u sobi, pa da mi ne bude dosadno mrgreen

mislim da bih osvojila rekord u trcanju do autobuske stanice, kada bi me lepa pojurila mrgreen

Nije moglo da se reši rekonstrukcijom.

Valjalo je ojačati Opoziciju.

da, tu se salzemo...!
ako je nesto uspeo da uradi Vucic, uspeo je, da uvede svu/celu Opoziciju u Skupstinu...!
i, sad' nam nece trebati Farma i Parovi...imacemo novi Rijalti Sou...!
msm, Seselj je vec poceo..a, uskoro ce da mu se pridruze i ostali....!

eol1974 kaže...

Pričaće se za 1000 godina kako je postojao narod koji se zvao Srbi......i kako su ih prodali naprednjaci.....

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....

Pričaće se za 1000 godina kako je postojao narod koji se zvao Srbi......i kako su ih prodali naprednjaci.....

prodali...?! kome...?!roll

msm, ko bi nas 'teo da kupi...?roll

A Vučko reko da će nam povećaU platu utata..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
eol1974 kaže...

prodali...?! kome...?!roll

msm, ko bi nas 'teo da kupi...?roll

Prodaje zemlju.......na kraju ćemo kao Kurdi.....bez zemlje........ i moći će da nas ubijaju legalno.....msm kao što njih biju turci.....

damica kaže...

A Vučko reko da će nam povećaU platu utata..Smile))

Hoce, negde 2055. Smile
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:47 pm.