Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne volim da dajem direktne savete. Sinoc sam to uradila, i sada
sam shvatila da sam pogresila. potpuno sam odgovorna sto je dvoje ljudi danas nesrecno. Ona me pitala, sta mislim, da li ce se
njegov razvod vec jednom zavrsiti.
Mogla sam da kazem, mozda jednog dana, da slegnem ramenima,
da promenim temu. Ne, ja sam rekla: "Ne verujem, on mesecima ide sa zenom na bracno savetovanje. Ti si mu ponudila da idete zajedno na godisnji odmor, umesto odgovora zove te kod sebe dok je njegova zena na odmoru. Na vikende van grada ide sa zenom.
Svake nove godine si sama. On se, sreco, ne razvodi uopste!"

To je bilo sinoc. Nocas primih od nje desetak poruka. Veceras ce verovatno do mene... i pricati kako zivot nema smisla, kako su
muskarci surova stvorenja bez osecanja.
Pocecemo da izlazimo, smeskamo se... njos se naravno niko nece
svideti.

...... A onda se ona i njen bivsi pomire... ljubavne iskrice ce
skakutati po mracnim uglovima restorana, hotelskim sobama.
Ona ce biti srecnija nego ikada, on ce biti zadovoljan.

Ja cu biti srecna gledajuci nju kako je srecna.

Ja cu biti tuzna gledajuci nju kako je srecna.

Mene ce mozda nazvati neprijateljem ljubavi, zlonamernim savetodavcem... losom drugaricom.
Ja cu se kiselo smejati na problem da je razvod odlozen zbog bolesti psa, i ponovo ici s'njom da njemu kupimo poklon za rodjendan.
Smeskacu se njegovoj zeni kada se sretnemo. Pitacu je za
zdravlje psa?

I na kraju ce svima biti dobro. Osim meni. Meni ce i dalje biti neprijatno zbog sinocnjeg napada iskrenosti.
Ko me ter'o!

Autor: LONDONKA

ps. zaboravila sam da stavim, ali prica je identicna sa zivotom
moje prijateljice, nazalost.....
Bila sam u pravu... javila se, nece doci.... treba da razgovaraju..
i naravno nastavak sledi.

Mislim da je ponizavajuce da krpi praznine u necijem zivotu, da
mi se gadi i sama pomisao da posle mene ide u krevet kod svoje
zene ( za nju spavaju u odvojenim sobama) Da samo tapka u
mestu i ceka, da je njemu verovatno lepo i da uziva, a da je ona
ta koja u celoj toj prici pati.
Niko toga nije vredan, ma da je najlepsi na planeti.
Treba da izgradi svoj zivot i svoju srecu, a ne da se zadovoljava
mrvicama.
Tacno je da ne treba uletati u vezu s ozenjenim covekom. Medjutim, to se desi ili ne. Niko to ne planira i ne zeli. Svi znaju kakve su posledice i kako to moze da se zavrsi. Muskarci vrlo tesko napustaju vec stecenu porodicu. Cini mi se da je to neki strah kod njih. Ponekad traze malo razonode i provoda, ali se i njima desi da se zaljube. Tada nastaje "bermudski" trougao iz koga je vrlo tesko naci izlaz. U sustini svako pati na svoj nacin.

Ne znam za tu tvoju drugaricu i u kakvoj je ona prici. Jedno je sigurno, ne treba se mesati, jer uvek ispadnes "rogat". To su stvari i situacije koje mora svako da resi sam sa sobom. Svaki savet je izlisan. Kao sto znamo, ljubav je slepa i ne vidi ni uzroke, ni posledice, samo sledi emocije, sve do onog trenutka dok ne tresnes glavom o zid i "osvestis" se iz "nesvesti".
Slazem se sa Frutalinom u potpunosti roll
Slazem se i ja... jednostavno morala sam... ali ipak bezuspesno,
sve je po starom. Ona je slobodna, nije se udavala a ocigledno
i nece ako nastavi ovako. Njoj je 32 godine, a to traje..traje ...
Mislim da svako ima pravo na svoj zivot, ako ga ona voli i
misli da je to ispravno onda je to njena stvar u svakom slucaju
njen je zivot ako se nekad bude kajala , kajace se ona a ne ti .
Mislim da ipak svako treba sam da resava svoj zivot bez da mu se drugi mesaju , OK. je zatraziti savet mozda joj tako olaksava
okolnosti u kojima se nalazi ali jedino je ona upravljac svog zivota
i sve je na njoj. Kada me neko za takav savet pita Ja uvek kazem :
"Ako si Ti zadovoljna i tebi je lepo meni je jos bolje jer te vidim
radosnu i zadovoljnu ". Sve dalje je bespotrebno reci . wink
Izuzetno mi je draga, prelepa zena, intelektualka... dugo smo
prijateljice, ali licno mislim da je i ona svesna svoje nesvesti,
ali je nemocna. Eh da je kojim slucajem dupla skorpoja, resila
bi to davno... Obecavam sebi da joj vise nikada necu reci ni reci
kada mi postavi ponovo pitanje: Kada ce se on razvesti...
Pitaj njega draga moja, on zna odgovor 8)
dobro bre zene pa jel ima to smisla ja vec neko duze vreme razmisljam na tu temu jerbo sam imo takih slucajeva u blizoj okolini a bogami i komsiluku i onda uvek muskarci ispadnu grbavi nikaki ruzni i bezobrazni i muskarci su ti koji se kurvaju i svasta rade a niko nece da kaze s kim se ti bezobrazni kurvari i bekrije da prostite jebu jel tako a zene sve fine i dobre i eto uvatijo je onaj tamo baraba jedna a ona ne zna sta ce pa okrenula gace naopako

ma nemoj
a kam gu sise i dOOpe...m??? Unhappy

ON ih obradjuje....i to duplo (mozhda je on dupla shkorpija lol )
Ne volim da dajem direktne savete. Sinoc sam to uradila, i sada
sam shvatila da sam pogresila. potpuno sam odgovorna sto je dvoje ljudi danas nesrecno. Ona me pitala, sta mislim, da li ce se
njegov razvod vec jednom zavrsiti.
Mogla sam da kazem, mozda jednog dana, da slegnem ramenima,
da promenim temu. Ne, ja sam rekla: "Ne verujem, on mesecima ide sa zenom na bracno savetovanje. Ti si mu ponudila da idete zajedno na godisnji odmor, umesto odgovora zove te kod sebe dok je njegova zena na odmoru. Na vikende van grada ide sa zenom.
Svake nove godine si sama. On se, sreco, ne razvodi uopste!"

To je bilo sinoc. Nocas primih od nje desetak poruka. Veceras ce verovatno do mene... i pricati kako zivot nema smisla, kako su
muskarci surova stvorenja bez osecanja.
Pocecemo da izlazimo, smeskamo se... njos se naravno niko nece
svideti.

...... A onda se ona i njen bivsi pomire... ljubavne iskrice ce
skakutati po mracnim uglovima restorana, hotelskim sobama.
Ona ce biti srecnija nego ikada, on ce biti zadovoljan.

Ja cu biti srecna gledajuci nju kako je srecna.

Ja cu biti tuzna gledajuci nju kako je srecna.

Mene ce mozda nazvati neprijateljem ljubavi, zlonamernim savetodavcem... losom drugaricom.
Ja cu se kiselo smejati na problem da je razvod odlozen zbog bolesti psa, i ponovo ici s'njom da njemu kupimo poklon za rodjendan.
Smeskacu se njegovoj zeni kada se sretnemo. Pitacu je za
zdravlje psa?

I na kraju ce svima biti dobro. Osim meni. Meni ce i dalje biti neprijatno zbog sinocnjeg napada iskrenosti.
Ko me ter'o!

Poštovana gospođo/gospođice Ishtar,
Veoma mi je drago da čitate moj blog, ali imam jednu primedbu. Kad ste me vec citirali do slovca, trebali ste na kraju vašeg posta da upišete i ime autora koji je navedeni tekst postovao.
shock el to i ti imaš prijateljicu koja se kara saS oženjenim.................... e pa neka ste im rekle...................... kad ne mogu da nađu slobodnu kitu, neka se pate oko zauzete................Smile))
Jes Bogami doslovtze ista prica .
QQ i LELE picvajz twisted
es vidla, Ano, čak se i tačkice podudaraDU...................... a možda je i isti čoek u pitanjE................. koj bi ga znao...................Smile))
[quote="londonka"][quote="ishtar"]

Poštovana gospođo/gospođice Ishtar,
Veoma mi je drago da čitate moj blog, ali imam jednu primedbu. Kad ste me vec citirali do slovca, trebali ste na kraju vašeg posta da upišete i ime autora koji je navedeni tekst postovao.

Pozdravljam Vas i svratite ponekad

Zivotne price, Vas blog i moje prijateljice su ne slicne, nego sam u
prvi mah pomislila da je ona pisala. Razlika je u macki i psu, i
naravno da me je to podstaklo da zapocnem pricu, pogotovo
sto se to desava u zadnjih tri dana. Mozda sam trebala dole upisati ime autora, i uporediti pricu sa trenutnom. Nadam se da mi ne
zamerate, ali bilo je malo konfuzije u mojoj glavi posle svega
toga.

Pozdravljam i ja Vas... i naravno, svraticu rado.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:11 am.