Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
pa to ti kažem..................taj njen konj, ovaj princ se nikada i neće razvesti.......................Smile))

juče krenem kući iz firmU i spuštajući se ulicom čujem urlanje žene /ima nekih pedesetak godina/ na muškarca /recimo da je on nekih 5-10 godina stariji/: "I ove Nove godine si mi zabio nož u leđa.................. kakva je to ljubav............. ko ima koristi od tvoje ljubavi................ ona ili ja.............ko...................KO?"......................... bila sam u šoku.............. on korača pored nje kao poslednja pička /izvin Admina/, ćuti, ma ni da bekne.......................... PITAJ DRUGARICU DA LI JOJ TO TREBA? KOLIKO ĆE JOŠ PRAZNIKA PROVESTI SAMA ILI BEZ NJEGA? KOLIKO ĆE NOĆI JOŠ PRESPAVATI U KREVETU NA KOJEM JE DRUGA POLOVINA HLADNA, PRAZNA? KOLIKO ĆE GODIŠNJIH ODMORA PROVESTI KOD KUĆE U NADI DA ĆE ON DA UKRADE OD ŽENE BAR VIKEND I DA GA POSVETI NJOJ..............NA ZLATIBORU, KOPAONIKU, BUDVI.................. ILI GDE VEĆ?

Ne znam ko je prokomentarisao u stilu NIKAD NE RECI NIKAD................ ma to je ok, ali da budem na čekanju, hm, ne verujem da bi izdržala duže od dva sata.....................Smile))

au al se raskenjah............................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:21 am.