Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
"MicaDa" kaže...
[quote]Konacno pravi odgovor, pa zar nisam u pravu. Meni je zao nje,
mi jesmo dobre, ali ona ipak nije cvrst karakter, ne moze da
sece jos dok je vreme (ili je vec kasno).....

U svakom slucaju, sve ovo sto pricamo bice joj dostupno,
pa neka malo razmisli pametnica moja lol

Jesi u pravu i tačno znam kako se ti osećaš u odnosu na nju. S tvoje tačke gledišta /i sa moje/ ONA SAMO GUBI VREME I .

Imam drugaricu, iz osnovne, koja se sa svojih 17 god. zaljubila u čoveka koji je tada, a bogami i dan danas oženjen istom ženom. "Planula" je ljubav, to je trajalo par godina...........i puklo je. On se vratio porodici, verovatno od tada imao izleta i izleta, vanbračnih......... a ona, sada ima 35 godina, i rodila je ćerku pre godinu dana, sa čovekom koji joj je posluži upravo za to, tzv. spermodonator. Nikada se nije oporavila od KRETENA............. upropastila je život..................... ali eto, bar joj se posrećilo da ima dete. Ali i danas kad je pogledam vidim u njenim očima setu................. i uvek se pitam MA KOJI JOJ JE QRAC TO TREBALO?[/quote

Ne kapiram. Pa ti pričaš kao da je ona izabrala da se ludo zaljubi u oženjenog čoveka? Pa niko ne bi sam izabrao tako nešto. Velike ljubavi kad se dese ne biraju ni osobu, ni mesto, ni bračne situacije. Iza velikih ljubavi uvek ostane seta...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:21 am.