Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Upozavanje?
Avgust 20, 2016 od
tu smo gde smo, druzimo se godinama, sem ovih padavicara sto upadnu pa odu, ali oni i nisu bitni za upoznavanje...
Razliciti smo, i nase zivotne price i nisu bitna, ovde na forumu je bitno da umes da privuces paznju, svako na svoj nacin... nije bitno da li me vole ili ne vole, da li sam nekom zanimljiva ili ne, bitno mi je da mi neko prija, da mi ovo vreme ovde prodje zanimljivo i kvalitetno, da me neko nasmeje ili nekog da nasmejem Smile
Elem, upoznavanje, upoznala sam dosta ljudi sa foruma, uglavnom koje sam zelela, upoznavala sam i spontano, slucajno, namestilo se tako, upoznala sam ih drage i manje drage.
Ja jesam za upoznavanje, zajebite to sto Eol zeza pa misli da smo ovde mi udate zbog nekog upozavanja radi sexa!
Nego, da vas ja pitam, kako vi stojite sa tim, zelite li upoznati ili vam to nije cilj bitisanja ovde, ovo pitanje je vezano samo za forum ?
Ne mislim upoznavanje na pp, to je dosadno...i opet tako bzvz..vec na kafici?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kad vas malo bolje upoznam mozda i budem imala zelju da nekog upoznamSmile
Za sada ne.Wink
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
Vilin Konjic kaže...

Bogu Fala, stoji mi najcesce. Upoznavanje uvijek, moze i kafica, ali i ono obavezno poslije kafice.

kolac?Smile
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
Leposava kaže...

meni je zelja da se upoznam sa Zareta a za ostale moze samo ako mogu i ja da dodjem do reci....smile

Ja tebe ne želim da upoznam.....čuo sam da si tračara i da odmeravaš sve vreme sagovornika.....
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Uproznala sam vas sve grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Zar nisam..auh grin
Pokušaću da se ne uznemiravam, ali ništa ne obećavam grin
ja jesam,...
upoznao sam nekoliko osoba sa sajta i verujem da sam time obogatio svoj društveni život,... (sad sam "mrtav" ozbiljan).
Za postupke i izjave patuljaka, ne snosim odgovornost!
Ne mogu sve da povatam,.... jbg
Leposava kaže...

kad je napisala padavicar ucinilo mi se da je mislila na tebe Tongue

hahahhaha lujkoooo :D

Ja tebe ne želim da upoznam.....čuo sam da si tračara i da odmeravaš sve vreme sagovornika.....

a iiiiii pa kako mene nije gledala, samo je terala svoje Tongue

Leposava kaže...

meni je zelja da se upoznam sa Zareta a za ostale moze samo ako mogu i ja da dodjem do reci....smile

od njega ne mozes doci do reci... tako da... bolja sam ti ja Smile))

ali opet vi mene ne razumete, pitam vas lepo, zasto da nekog upoznati ili zasto necete se upoznavati?
Ja volim da znam kaka je osoba sa kojom kuckam, smejem se, ko mi se svidi, da zelim da ga upoznam, ko mi se dopadne ovde, nije me ni u reali razocarao.
Zato upoznavanje, pa zato da ovo sto ovde provodim vreme, da i neki smisao svemu...bila bi mi prava steta da nikada nisam upoznala ljude koje sam mislila da su ok i jesu, jer sa ljudima koje sam ovde upoznala ma koliko bili razliciti, nikada ama nikada nisam se poreckala posle upoznavanje... neki su kontakti prekinuti, sa nekima se ne druzim vise ili ne cujem, ali zato znam koga zelim da vidim i opet i ko mi je drag Smile

Leposava kaže...

pa lepo si rekla ko ti je drag sa njim hoces da se upoznas ko nije neces i eto ti brisi temu....Tongue

mala je l gotov rucak ? Tongue

Bajkerka kaže...

Upoznala sam tri furmasa ,jedna me je zeznula nije se pojavila ,volela bih da upoznam jos neke ,a to nije bas lako nismo u komsiluku deli nas 2000 km ,ako Bog da upoznacemo se .

ih,..šta je 2000 km????
Bajkerka kaže...

Glupo i skupo da predjem tolii put zbog jedne kafe grin

a, zbog duple (sa rahatlukom)???
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:34 am.