Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tema bi trebalo da bude Univerzlana...a, Povod je...ono, sto se desava izmedju Srbije i Hrvatske, ovih dana/nedelja/meseci...

naravno, svaki Povod ima i Uzrok...!

a, Nepisano Pravilo je, da se navise Mrze...oni, koji su nekad bili zajedno...pa, vise nisu...!
e, tu dolaze do izrazaja NARCIZMI MALIH RAZLIKA...!

evo, nekoliko Primera:

1. velika prasina se digla, ovih dana/nedelja/meseci u Srbiji, oko Rehabilitacije/Kanonizacije Stepinca...a, niko ne pominje, da je Nikolaj Velimirovic proglasen za Sveca, odavno...i, da se u Srbiji vodi postupak za Rehabilitaciju Milana Nedica...! da ne pominjem, da je Draza Rehabilitovan, jos onomad...!

2. podigla se prasina i oko podiznaja spomenika, onom Barisicu...a, u Srbiji Arkan ima spomenik, odavno...pa se cak pominje, ovih dana...da treba i Milosevicu podici spomenik...!

sto bi rekao Miroslav Krleza: " Sacuvaj me Boze, Srpskog Junastva i Hrvatske Kulture...!"

a, da kazem i ja, nesto, na kraju ovog Posta : dokle god nam nude, da se raspravljamo oko toga, cije Govno vise/manje Smrdi...isti oni, koji su nas posrali tim Govnima, pa se sad' prave Ludi (kao nas Premijer...ili, ovi "novi" HDZ-ovci) nema nam Pomoci...!
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Aham

ja bih ovde pisala, da ne bude da bojkotujem temu, ali nemam pojma sta da nazvrljammrgreen

A da, znam hteli ne hteli uvek neki sex nas nadje, sto vole ovi politicari taj sex, strasno, a bice ne u svojoj kuci Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
NARCIZMI MALIH RAZLIKA se desavaju i u vecini Veza...!
msm, budemo sa nekim/om, zato, sto smo Slicni...a, posle se Mrzimo, vise, nego sto smo se Voleli...!?

hteli vi to da priznate, ili ne...to je, zanimljiv (socioloski) Fenomen...!

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Od mržnje do ljubavi, linija je tanana grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
zaboravko kaže...

oh. pardon. ovo je profesorska tema.... s izvinjavam. ja mislio da je otvorena za suvestije i traume Smile

nema razloga/potrebe da se Izvinjavas...! kao sto sam rekao, u prvom Postu...Tema je Univerzalna...i, Pitanje je: kako mozemo da Mrzimo, vise, nego sto smo Voleli...ono, sto je nekada bilo nase/zajednicko...?!

Lejla83 kaže...

Od mržnje do ljubavi, linija je tanana grin

jok, to je ravnodusnost, mrznja moze i da se pojavi dok volis wink

eol1974 kaže...

NARCIZMI MALIH RAZLIKA se desavaju i u vecini Veza...!
msm, budemo sa nekim/om, zato, sto smo Slicni...a, posle se Mrzimo, vise, nego sto smo se Voleli...!?

hteli vi to da priznate, ili ne...to je, zanimljiv (socioloski) Fenomen...!

a to, pa tako kazi, to ti je ko moj bivsi muz, mislim da bi me zadavio u casi alkohola... mrgreen

Kontrasica kaže...

jok, to je ravnodusnost, mrznja moze i da se pojavi dok volis wink

Mislim da je mržnja, kao i ljubav intezivna emocija i da se ne treba sputavati..ne volim pasivnost, to mi je nekako ravna crta..Tako da..mrzite se, volite se, sve je to za ljude grin
Poslednja izmena Avgust 21, 8:51 pm od Lejla83.
Kontrasica kaže...

a to, pa tako kazi, to ti je ko moj bivsi muz, mislim da bi me zadavio u casi alkohola... mrgreen

izvini, Kontro...al' moram nesto da ti kazem...! taj tvoj Bivisi je velika Budala...!
msm, sto da te davi u Alkoholu...kad moze da te davi i u Vodi...! a, ako se prospe malo Vode...i nije neka Steta...!wink

Lejla83 kaže...

Mislim da je mržnja, kao i ljubav intezivna emocija i da se ne treba sputavati..ne volim pasivnost, to mi je nekako ravna crta..Tako da..mrzite se, volite se, sve je to za ljude grin

a, kako objasnjavas to, da nekoga mozes da Mrzis, vise, nego sto si ga Volela....?!

eol1974 kaže...

nema razloga/potrebe da se Izvinjavas...! kao sto sam rekao, u prvom Postu...Tema je Univerzalna...i, Pitanje je: kako mozemo da Mrzimo, vise, nego sto smo Voleli...ono, sto je nekada bilo nase/zajednicko...?!

ne mogu da odgovorim na ovo pitanje, jer ja ne mrzim... ja ili volim, ili manje volim ili ne volim...

eol1974 kaže...

a, kako objasnjavas to, da nekoga mozes da Mrzis, vise, nego sto si ga Volela....?!

Objašnjavam time što mrzim to što ga volim još winkSmile
Kontrasica kaže...

ne mogu da odgovorim na ovo pitanje, jer ja ne mrzim... ja ili volim, ili manje volim ili ne volim...

Ti si bleskasta skroz, ali fina i ispravna osoba, zračiš tako..eto, napisala sam..dosta ti je grin
Lejla83 kaže...

Ti si bleskasta skroz, ali fina i ispravna osoba, zračiš tako..eto, napisala sam..dosta ti je grin

hvala mala, nego sto onda nisi sa mnom htela u sobu, ako zracim evil

zaboravko kaže...

kod mene je lako... meni je uvek neko drugi kriv. Smile

to sam primetila ...

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:06 am.