Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Рибам га са челичном четком! razz

Рибам га са челичном четком! razz

e sad si ga malo preterao....smile
Violeta kaže...

vidis da ga veceras nema...mora da je stavio obloge od masti
Posalamim onog ispod i iznad...
Tolko je pusto, da ni samu sebe ne vidim onlajn smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Violeta kaže...

Ajde molim te..valjda čovek najbolje zna s čegs ga riba..Smile))

Inače trenutno razbuđavam se.. a čeličnu četku nema, a da imam ko zna..Smile))
Poslednja izmena Septembar 17, 8:43 am od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Brišem nos ceo dan...Unhappy gripa
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
jednim okom pratim kosarkasku utakmicu...da li cemo da pobedimo? napeto je bas...izgrickah sav kikiriki moracu da popristedim ostalo je jos 4 min do kraja.......
nikad mi nije bilo jasno kada kazu bitno je ucestvovati ne i pobediti....e pa izvinte ali koj moj se onda takmicis ako ne da bi pobedio? Taj slogan su ocigledno smislili oni koji gube da bi se utesili....

ovo se ne odnosi na sinocnu kosarkasku utakmicu svaka cast momcima osvojili su drugo mesto daleko je to od loseg....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 am.