Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jesi li probala vratnicu da otvoriš,a ne kroz zid? lol
Jaij, znala sam da radim nesto pogresno grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Vadicu se na svoju plavetnost grin
Poslednja izmena Jun 27, 3:29 am od Lejla83.
bolje da si rekla da si zaljubljena lol
onda si neuračunjiva ki da si lujda..hihihihi
Ja sam uvek zaljubljena..u ljubav oops
Trenutno čekamo dame povratnce s moreta.. Eto kad baš sve morate da znate..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Trenutno smo sredili sudove, frižider, sada eksiramo kaficu i pravac gužva grin
Kuvamo i kuvamo se..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Lepog li sveta u bgd
...
cekam kraj radnog vremenacry
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:07 pm.